Bloodshot (2020)

Svižná oddechovka, která pro mne byla, po všech těch bláznivejch Avengerech, X-manech a DC teamovek osvětlením. Vzhledem k aktuálnímu zdejšímu nízkému hodnocení, prihazuji hvězdu navíc. 70%

Greenland: Poslední úkryt (2020)

První půlhodina je na 100%, pak začne příběh trochu ztrácet dech. Celkově mu škodí zbytečně dlouhá stopáž (minimálně 15 minut se dalo prostříhat). Nicméně, stále je na co koukat a i přes to, že je jasné jak to dopadne, je děj napínavý. Mám pro tento typ filmů slabost, takže nadhodnotím na 80%.

Mizerové navždy (2020)

Příjemná směsice akce, humoru a nostalgie. Tenhle comeback se povedl! 85%

O léčivé vodě (2020) (TV film)

Klady: až na podvodní scény, nepůsobí lacině, herci se nepitvoří. Zápory: jednoduchý děj, absence hlubší myšlenky, či pointy. Ve výsledku průměr. 50%

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

V kontextu české pohádkové tvorby posledních cca deseti let, jde asi o nejlepší počin, takže mhouřím oči a dávám 4 hvězdy. Příběh, ač zasazen do dob "Ladových kreseb", je rovněž velmi aktuální, a to zjm. tím, že všechny mužské postavy jsou pasivní, směšní, zmatení (nebo kombinací uvedeného) a veškerý "drajv" děje zajišťují ženy. Doba chlapských soubojů prince Radovana a Kazisvěta o srdce půvabné Lady, mající na čele zlatou hvězdu, je dávno minulostí... 70%

Sváteční rande (2020)

Poměrně vydařená romantická komedie s nádechem atmosféry Vánoc. Místy mi trochu vadila duševní okoralost (jinak sympatické) ústřední dvojice. Celkově ale příběh vyzněl dobře a pobavil jsem se. 65%