Valčík s Bašírem (2008)

Maximálně působivé jak obsahem tak i formou se závěrem, který vás zarve do sedačky.

Rány pod pás (2000)

Ničím výjimečný film o bankovním úředníčkovi, který se dá na wrestling, aby to mohl nandat svému šéfovi, který ho pořád chytá do kravaty. Kang-ho má sice evidentně komediální talent, ale tenhle film je celý takový nevýrazný, že ani on už to nezachrání. Má to sice milou úsměvnou pointu, ale to je tak všechno. Ke konci jsem usnul, takže jsem si závěr musel pustit znova, což taky o něčem svědčí. Na to, že jde o film Kim Ji-una, režiséra Hodný, zlý a divný, Tale of two sisters nebo Bittersweet life, je to celkem slabota. Bez Kang-hoa by to bylo ještě o hvězdičku míň.

Yeonghwaneun yeonghwada (2008)

Naprosto nezpochybnitelný maximálně hodnocení. Samozřejmě mluvím za sebe. Film vyprávějící o gangsterovi, které chce točit filmy a o herci, který chce ve filmu realitu. Té se mu rozhodně dostane, jako se divákovi dostane pořádné dávky napětí, skvělého herectví, napínavých soubojů a hlavně vynikajícího scénáře (podílel se na něm Kim Ki-duk), který je základem každého dobrého filmu.

Austrálie (2008)

Mě to za srdce rozhodně chytlo. Užil jsem si každou minutu.

Zack a Miri točí porno (2008)

Romantickou komedii, kde ústřední pár natáčí porno jsem opravdu ještě neviděl. Pod tunou sprosťáren se ukrývá citlivá romance, která navíc skvěle baví.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Tohle prostě nemá chybu. Paráda!

ČT Live - Tata Bojs (2005) (koncert)

Jediné české hudební dvd, které si pouštím. A opakovaně.

Český sen (2004)

Nikde nejde do hloubky, ale celou dobu skvěle baví.

Tokio! (2008)

Interior Design *** Něco zajímavého se začalo dít až v posledních pár minutách. Useknout první dvě třetiny, bylo by to za plný počet. Hovno *** Rozhodně nevšední a dotažené do extrému. Samotné bombardování bylo mnohem méně vtipné, než jsem čekal. Působilo na mě spíš skličujícím dojmem. Veškeré rozhovory mezi Merdem a jeho obhájcem byly zábavné, ale časem se staly monotónní. I přes pár skvělých fórů jsem byl celkem na rozpacích. Já bych to zkrátil na polovinu. **** Třesoucí se Tokio - u mě nejlepší část. Bez humoru, ale velmi atmosférické a stylové.