Pablinho

Pablinho

okres Beroun

<< předchozí 1 2 3
    • 5.7.2014  13:18

Celkem dobrý béčko. Potěšila snaha o vytvoření obstojný atmosféry, nicméně sračka rozhovory (ale dalo se tomu zase aspoň zasmát), nelogický chování lidí (rozdělovat se jako skupinka lidí v takovýhle situacích už je ale bohužel klasika, bez kterých by se tyhle filmy asi neobešly...) a k týhle zápletce to moc nesměřovalo, proto byla překvapivá, ale trošičku uměle vytvořená. 45 %

• 30.6.2014  14:56

Na tomhle dokumentu je něco zvláštního. Obsahová stránka je bídná, nechápu smysl výpovědí (proč o tom vůbec mluví, když to je tak tajný a není to asi zdaleka uzavřená kapitola... a ani vlastně nic neřeknou), několika věcem jednoduše nevěřim a u spousty věcí mi schází úplná informace, nejen nakousnutí. Akorát to vzbudí víc otázek, než bych normálně měl. Připadá mi to jak zamazání stop pro ovečky - něco nepodstatnýho potvrdí, něco pozmění, k tomuhle si vymyslí příběh a ostatní vynechají...A třeba k tomu přistání na měsíci - proč se ta vesmírná vozítka zkoušela v tomhle prostoru? Proč tam přijeli kosmonauti a zkoušeli si tam skafandry? Proč se v nich procházeli v kráterech po bombách?

• 10.6.2014  01:28

Přikláním se díky Farrellovi a dobrým hereckým výkonům k lepšímu hodnocení. Jinak je to zvláštní film, který tak nějak dostává svému názvu. Je originální, má dobrý myšlenky, ale těch je nakonec moc a celý film se v tom přehršli nápadů spíš utápí. Bývalo by to chtělo pohrát si víc se scénářem.

• 21.5.2014  19:24

Jak to mohlo být zajímavý téma, tak jsem čekal, s jakými důkazy přijdou. Ale nic věděcky podložený nebylo. Vždy jen rozebírali téma dinosaurů (taky nic zajímavýho, co by člověk, který se o to aspoň trochu zajímá, nevěděl) a pak v nenávaznosti zmínili, že by tohle MOHL být společný rys s draky, KDYBY existovali. A forma dokumentu, kde počítačově přidali draky nebo dinosaury a potom se chovali, jako by tam byli... Co k tomu dodat. Ztráta času.

• 27.4.2014  12:16
    Croodsovi (2013)

Sympatickej animák, ale schází větší propracovanost, proto zustávam ještě na 3*.

• 24.4.2014  19:10

Já tady nechci řešit "romskou otázku", ale jenom ohodnotit, jak mě pořad bavil. A nutno říct, že to bylo zkreslený, když všichni celou dobu viděli kameru namířenou na svý obličeje, a tak se chováte prostě jinak... Nakonec je akorát tak smutný, že musíme natáčet dokumenty o soužití lidí jakožto jiných druhů.

• 16.2.2014  03:01
    REC (2007)

Achjo, mam z toho rozporuplný pocity. V první řadě ale vim, že jsem od toho čekal víc a i aktuálních 77 % je moc, přestože hodnocení klesá. Lekačky jsem očekával vždycky dopředu, proto mě to ani nemohlo vyděsit. Snad jen ty nejakčnější scény měly dobrou atmosféru, že jsem v očekávání trnul. Jinak se to nudně táhne. Role kameramana nebyla taky úplně vyřešená, když je např. pokaždý dopředu jasný, že na výzvu vypnutí kamery nic neudělá. Nebo když si na něco potřebujou nutně vzpomenout a jeho nenapadne vrátit záznam na kameře, přestože to už jednou předtím udělal. Všude kolem je zmatek a on si jen tak v klidu dál beze slova točí a čeká na to, co vymyslí ostatní. Ale na druhou stranu byla tam i snaha o jeho zapojení a celkově se to snažilo o zachycení běžnýho chování lidí. A pak taky překvapil konec. Jsou to za mě slabší 3*, ale nedivim se ani odpadum...

• 16.2.2014  00:23
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Bezkonkurenčně nejlepší věc, která byla v televizi kdy vytvořena. Kdyby měl existoval jediný film/seriál, tak Simpsonovi jsou jasná volba. Někde po dvacátý sérii už to nemá úplně to stejný kouzlo, ale i kdyby vzniklo dalších pět "hluchých" sérií, tak přesto necham 5*, protože tohle je legenda legend.

• 3.2.2014  15:59
    Starověké megastavby (TV seriál) (2007)

Názory nebo i animace, jak pravděpodobně přišly na svět největší stavby historie, jsou hodně zajímavý. Ale ve svých výpočtech vědci možná často zapomínají na to (a snaží se najít o něco složitější řešení), že měli masivní biče. Nicméně vtípky stranou, organizace práce, pracovní morálka nebo přesnost byly na takový úrovni, že i dneska bysme s takovým dílem měli velký problémy. Koho zajímá historie, ať se rozhodně podívá.

• 8.1.2014  01:13

Taková malá oslava USA. Odvážný, chytrý prezident, který chce u všeho být, vlastním životem pomoct vlasti, ke všemu má co říct, činí všechna důležitá rozhodnutí, samozřejmě správná. Dialogy jsou slabší, až úsměvný. Když není jak pokračovat, jeden člen týmu tam z poznámky "ať nenastydne" vymyslí celý plán, jak se s problémem vypořádat... Ale jinak je to hezkej film, hlavně efekty, herecky dobře obsazený a Will Smith v hlavní roli povedenej. Fajn sci-fi podívaná.

• 27.12.2013  03:48
    Americký táta (TV seriál) (2005)

Jedinou postavou, která mě dokáže vždy zaručeně pobavit, je Stan - to mi přijde poněkud málo. Nicméně si to neustále drží svuj určitej standard a jako občasná podívaná neurazí. Velkej plus je potom za chytlavý soundtrack.

• 25.12.2013  03:07
    Julie Lescautová (TV seriál) (1992)

Ne že by její možný úspěch byl zabit postavením v programu (i dřív si to mohl člověk nahrát např. na VHS, jestli to byl opravdu takový problém), jen je to zkrátka nezajímavá tuctová kriminálka.

• 23.12.2013  21:10
    Pekelná výzva (TV pořad) (2013)

Tak co je tohle za soutěž? Kam až dospěla televizní "zábava"? To je celý trapnost sama, já jakožto soutěžící bych se tam styděl. Zábavu tam tahaji soutěžící, který jen tak něco řeknou, ne moderátor. A mj. pani Pazderkovou opravdu nemusim (ať už se jednalo o slavnou reklamu s jogurtem, stand-upy v Na stojáka nebo teď), ten její styl hloupý blondýny mi nesedí. No prostě otázky stupidní, úkoly divný, humor minimální... A sice na to nadávam, jak můžu, ale upřímně řeknu, že kvůli tomu, jaký to je, jsem se na to právě asi díval a zasmál se občas. Tak tu jednu?

• 20.12.2013  18:53
    Británie má talent (TV pořad) (2007)

Pravděpodobně nejlepší verze talentu. Porota a moderátoři taky super, snad jen Piers by tam být nemusel :)

• 10.12.2013  09:08
    Hořící keř (TV film) (2013)

Hm hm hm. Dýlku asi nemá smysl zmiňovat, někdy to bylo lehce úmorný, ale paradoxně mi to ve finále uteklo podobně rychle jako 1,5hodinový film tim, jak mě to bavilo. To taky proto, že jsem národně hrdej (i když bych možná ani nedokázal říct proč) a mj. i tuhle dobu beru emotivně. No ke konci muj zájem trochu opadl a rozhodoval jsem se mezi 4* a 5*, ale když si uvědomim, že jsme u nás zase byli schopní natočit obstojnej film, tak neni o čem.

• 10.12.2013  08:39
    Cesty domů (TV seriál) (2010)

Viděl jsem další díl v TV, přijdu tomu dát odpad! a překvapivě zjistím, že už jsem ho tomu dávno dal. Ale kdybych mohl, dám tomu oba dva. Ta rádoby napínavá atmosféra je fakt směšná, naprosto přehrávaný, ti herci na to nemaji. Ale tohle by nezachránil ani Hollywood, jaká je to scénáristická patlanina...

• 5.12.2013  23:45

Po skončení filmu jsem zustal ještě nějakou dobu ležet a jenom jsem koukal kolem sebe. Byl jsem naprosto vyrrhlej z reality, jak to na mě zapůsobilo. A to všechno předevšim díky Nortonovi, kterýmu padla přesně ulitá role k nohám, a hákáč by snad neslušel nikomu víc než jemu :) Btw. nevim, kdyby mi bylo řečeno, abych se zakousnul do obrubníku, jestli bych si spíš nevybral kůlku...

• 30.11.2013  01:37
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

To mě takhle jednou chytil jeden seriál a dokoukal jsem ho celej asi za 5 dní :))

• 18.11.2013  11:29

Tady se řiká, že ti dva bez sebe nejsou to pravý, přitom já se parádnĕ bavil. Naprosto hloupej, důvĕřivej převozník banánů, kterej potřebuje získat licenci, je parádní nápad a nenucenej humor...

• 10.11.2013  01:23

Nejlepší motivační video ever! Ta síla, odhodlanost, čest, víra... Ani se nestydím za to, že se mi zaslzí oči, jen co si vzpomenu na konečnou scénu :( :)

• 10.11.2013  00:17
    Cyanide & Happiness (TV seriál) (2005)

Mezi genialitou a trapností/bláznovstvím není zas tak silná hranice. Tohle pro mě balancuje někde napomezí, ale pokaždý se dokážu zasmát, i když je to v podstatě naprostá kravina :) Hodně dělá animace, která je jednoduchá, ale v tom je nejspíš ta síla...

• 9.11.2013  23:57

Až poslední dvě povídky mě aspoň trochu zaujaly, z toho samozřejmě nejvíc ta s Brucem (paradoxně když se sem tam otíram o tvorbu Tarantina). Kdyby se z ní udělal jeden velkej příběh místo těch dalších dvou (tří), tak by mě to dokonce možná i bavilo.

• 31.10.2013  12:56

U tědlech tuctových romantických komedií pak rozhoduje hrozně málo, jestli zůstanou v průměru, nebo si je člověk oblíbí. Tady mě mile překvapila postava Segela, kterej má při hraní kámošů velkou výhodu svýho vzhledu, a celkově nevyzníval příběh až tak naivně, tak proč nejít na horší 4*.

• 30.10.2013  22:33
    Liga snů (TV seriál) (2009)

Přestože je mi seriál docela sympatickej, a to zejména díky přítomnosti oblíbence J. Lajoie, nemůžu jít přes tři hvězdičky, protože se u toho ani jednou nezasměju. Herci neumí tak dobře vystihnout ty vtipný okamžiky, většinou mi přijde že zustane nahozenej syrovej vtip ve vzduchu, nedotaženej. Ale líbí se mi ta (ne)přátelská atmosféra mezi kamarády při draftování a vůbec to sledovat. Možná zvednu po dalších sériích hodnocení, jestli dostane Lajoie trošku lepší roli, protože je velká škoda, že dostal za úkol nesoustředěnýho zhulenýho pitomečka, kterej nedokáže říct nic návaznýho na předchozí debatu nebo aspoň smysluplnýho...

• 13.10.2013  22:29

O pár levelů výš než jednička. Až tady to podle mě zafungovalo tak, jak mělo, a neni pomalu co vytknout. Na každym rohu známá tvář, kupa hlášek a narážek, zavzpomínání na old school... Žánklódovi sedla role dokonale a vtipně se zjevoval Norris :D No prostě když máte rádi akční filmy a komedie, tak tohle je typickej příklad akční komedie na pět hvězd :)

• 12.10.2013  19:13

To prostě nemá cenu, já se tomu celou dobu směju. Ať jsou to rozhovory nebo výrazy herců, rádoby napínavá atmosféra... Ale hlavní představitelka teda neni ošklivá a kdyby aspoň víc zapojili např. ty vlky, tak by se snad dalo uvažovat o vyšším hodnocení.

• 6.10.2013  20:39
    Podfukáři (2013)

Takovýhle hry s myslí můžu, neni proto divu, že jsem to slupnul jako malinu. Ani mi nevadila ta celková naivita filmu, to k tomu holt patřilo. A nechat "tajemno" odpovědět na některý otázky ohledně jejich triků je taky docela výmluvný :)

• 5.10.2013  16:31

Chyběl mi pořádnej příběh a obstojnější atmosféra, to je pro mě docela důležitý. Scény postrádaly smysl a působilo to zrychleně. Proto se rozhoduju mezi třema a čtyřma hvězdičkama. Na druhou stranu proti obsazení nemůže nikdo říct ani slovo a ta akce nebo hlášky si člověka celkem získá. A nechat tohle zapadnout mezi průměrem by byla škoda, takže čtyři. Jinak Sly ten vzhled moc nevychytal, obočí naprostá hrůza :)

• 26.9.2013  20:45

Třebaže se tenhle film nezdá nijak do podrobností propracovanej a vyznívá trochu povrchně, tak na druhou stranu na mě parádně zapůsobila psychologie postav. A to pak zejména ta poslední scéna v domě, kdy jsem si připadal, jako bych všechny znal několik let a byl jsem zvědavej, jak se vyvine takřka patová situace.

• 23.9.2013  10:11
    Kalendář Míši a Ríši (TV pořad) (2008)

Ve svý době mě to docela bavilo a stálo to za těch pár minutek. A některý jména jsou teda legendární, akorát škoda že zrovna na to moje vymysleli takovou ptákovinu :(

<< předchozí 1 2 3