Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Komedie
  • Krátkometrážní
  • Drama
  • Dokumentární

Poslední recenze (611)

plakát

That Mitchell and Webb Look (2006) (TV seriál) 

That Mitchell and Webb Look je seriál, který mě svým humorem vždycky dostal do pohody. Mitchell a Webb jsou lidé, kteří stojí za skvělou Peep Show (kterou jsem bohužel ještě nedokoukal). Are we the baddies? Homeopatická pohotovost? Skeče s bondovským padouchem? Jeden z nejlepších skečových pořadů. And that's a Numberwang!

plakát

Chucky - Death by Misadventure (2021) (epizoda) 

Není to vintage sakra! Je to retro! Rozdíl je 10 dolarů. Jsem rád, že se série Don Mancinimu vrátila. Jasně Chucky nikdy nebyla konzistentní série, ale jako začátek tohle bylo fajn. Konečně série o vraždící paneně, která řeší skutečné problémy dnešní doby. Jako šikanu, GoFundMe pro chudé, problémy s elektřinou a tak. To jsem tím samozřejmě myslel. Jen sakra s tím neustálým užíváním popmusic a Billie Eillish by to měli zmírnit. Silné 3 hvězdy s tím, že konec dílu je slibný. Charles is back, babi.

plakát

Čas (2021) 

Ale víte, co já tomu klukovi ušatýmu ty tři hvězdičky hodím. Jako opět je to celkem špatné, ale koukatelné a vtipné. Otázkou sice jestli narozdíl od The Visit úmyslně. Scénu s těhotenstvím jsem celou prosmál. Jiná reakce mě prostě nenapadla. Bylo to bizarní a neuvěřitelné. Nejhorší části připomínali nejvtipnější scény z The Happening. Nikdo netočí zvláštní, lehce nepovedené filmy jako M. Night. Navíc ty svoje zvláštno-věci má evidentně promyšlené. Toporné dialogy, ale originální nápady (i když tohle je prý podle francouzkého komixu Sandcastles). Lenka Filipová řekla, že ZA VŠECHNÓ MŮŽE ČAS a měla naprostou pravdu. M. Nightovo znázornění Alzheimera (a jiných neduhů) bylo překvapivě mnohem míň urážlivé než znázornění psychických nemocí v Glassovi nebo The Visit. Boiler: Zklamal mě teda trochu konec, kdy záporáci dostanou, co proto. To mi prostě přišlo moc naivní. A vůbec nechápu, proč si na ten hotel pozvali policajta na kterém nechtěli testovat... PS: Vzpomínáte si na ten film, kde hrál Marlon Brando a Jack Nicholson?

Poslední hodnocení (4 868)

Co děláme v temnotách - The Wellness Center (2021) (epizoda) (S03E08)

17.10.2021

Kočičky (2020)

16.10.2021

Chucky - Death by Misadventure (2021) (epizoda) (E01)

13.10.2021

Co děláme v temnotách - The Siren (2021) (epizoda) (S03E07)

13.10.2021

Co děláme v temnotách - The Escape (2021) (epizoda) (S03E06)

13.10.2021

Amphibia - Hop 'Til You Drop / Turning Point (2021) (epizoda) (S03E02)

12.10.2021

Amphibia - The New Normal (2021) (epizoda) (S03E01)

12.10.2021

Čas (2021)

11.10.2021

VHYes (2019)

08.10.2021

Reklama

Poslední deníček (13)

Top 10 filmů roku 1998 (sračkopost)

Dobrý den, tohle je WatchMojo.org a vítejte u totálního výtěru s názvem Top 10 filmů roku 1998. Roku, který vstoupil do historie jako nejlepší rok, který se stal 3 roky před rokem 2001. Což je samozřejmě skvělé a jen srovnatelné s rokem 1997, který byl od roku 2001 ještě o rok dříve... Velmi fajné. Tyhle filmy nebo jak říkáme ve filmové komunitě mistrdíla, byla vytvořena nejlepšími filmovými tvůrci čili mistry. Doufám, že se pobavíte, protože já se rozhodně nebavil.

10. Holy Man

Jak název napovídá je to film, který se jmenuje Holy - podobně jako slavný počítač v seriálu Červený Trpaslík. I když vlastně je to o muži jménem G, kterého hraje Eddie Murphy. Tento muž je prostě boží a možná je i sám Bohem. Hlavní charakterová vada postavy G, je ta, že ho nesnáší Jeff Goldblum, který je televizním produSERtem. Avšak i přesto mu dá šou s názvem Bod G. Jak vtipné.

9. I Got the Hook Up

Tenhle film jsem sem dal protože je o prodávání mobilních telefonů, což je téma které v dnešní době rezonuje.

8. Bulworth

Bulworth je filmem o věci, kterou každý miluje - rasistických politicích, který si nevidí do huby. Konečné film, který se nebojí říct, co si myslí a myslí si opravdu zajímavé věci. O životě, o světě a demokratické straně US a A. Jediná světlá strana filmu je Halle Berry, která v jednom záběru dokonce dokonale lízá šlehačku.

7. Phantoms

Současný alkoholik Ben Affleck hraje ve své životní roli - člověka, který se v jedné scéně ptá telefonu "Kdo to je?". To mi připomnělo slavnou copypastu - Who was the phone. Film taky obsahuje spoustu příšer různého věku a pohlaví, což je vlastně super.

6. Outside Ozona

Outside Ozona je film o tom, že afroameričan vnikne do rádiové stanice nějakého vidlákova. Kde způsobí chaos tím, že řekne pravdu o tom, že rádio poslouchají jen vidláčtí náckové. Film se však zabývá spíše jinými postavami, protože jde o povídkový film a rádio je jen v pozadí. V čím pozadí? Pravděpodobně v mém a jsem na to pyšný. Je tu povídka s klaunem a stopařem! Jako kdyby se někdo pokusil natočit film bratří Coenů, ale dobře.

5. Dentist 2

Co je horší než Zubař? Nic... AŽ NA ZUBAŘE 2! Tohle pokračování brakového horroru je jako vytrhnutí špatného zubu. Jste za něj rádi, ale bolí to jak čert.

4.  Meet the Deedles

Konečně Disney natočil film o lidech... kteří surfují. Ale nyní nesurfují protože jsou na táboře. Něco jako Ernest Goes to Camp, ale horší. 10/10

3. Godson

Godson je film od chytrých lidí pro chytré lidi. Musíte pochopit, že film se jmenuje Godson, což je intelligentní narážka na film Godfather. Je to tak chytrý, že jsem se skoro ani nezasmál. Je to prostě mazaný. Rád bych rozebral jednu scénu. Mafián přijde k donu Calzonovi a říká mu, že potřebuje jeho "ochranu". Don Calzone vyndá kondom a zeptá se ho jestli potřebuje tohle. SMÁL JSEM SE NA CELÉ KINO. Taky je tam scéna, kdy vyloupí banku a pak zjístí, že je to spermobanka, což jen ukazuje genialitu filmu.

2. Jane Austen's Mafia!

Jde o další film, který si dělá srandu z příšerného filmu Kmotr. Jde o film na motivy skutečné události, protože Jane Austen skutečně byla v Mafii. Nebyla v gangu, ale ve hře pravicového herního vývojáře a fanouška Fox News Dana Vávry. Je to o špetku lepší než Godson a taky to má narážku na Floresta Gumpa. Je to jako kdyby to Zucker, který napsal Připoutejte se, Prosím přehnal s cukrem a to myslím tenhle cukr.

1. Chairman of the Board

Tenhle film prozkoumává prohnilé kořeny kapitalismu. Vypráví o muži se špatným účesem, který má pravděpodobně ADHD a rád vynálezy. Ty chce prodat, ale neumí to. Tak dostane práci jako panák na testování nárazů u automobilů a málem chcípne. Film, který působí jako film génia Toma Greena Freddyho úlet, ale z nějakého důvodu ještě míň sebeuvědoměle a s menším množstvím onanie. Také jsem chtěl uletět ze sedadla, když jsem ten film viděl. Když na konci traileru se pokusí tlustá žena dát hlavnímu hrdinovi umělé dýchání, pochopil jsem, že jde o komedii. Like and subscribe.

PS.: Na konci roku udělám pravděpodobně dva listy toho nejlepšího - jeden upřímný a jeden takhle ironický.

Reklama

Reklama