• Krátkometrážní

Nebezpečný cíl (2008)

Kódex nepriestrelného assasina zlomený pouličným šmelinárom a davom uplakaných dôchodcov. Teším sa na Cagove afro v ďalšej pecke. 30%

Sex Drive (2008)

Na siedme pokračovanie prcičiek, celkom fajn. Mardsen sám je minimálne za hviezdu. 50%

Mrtvý sníh (2009)

Na fašistov jedine kosák a kladivo. Za druhú 3/4 hodinku a krásny odkaz na Willa Sassa parodujúceho Arnieho, tam mám chuť navaliť štvrtú, ale za ten rozbeh by sa nemusela hanbiť kde jaká americká (pod)pásovka na sedatívach. Dúfam, že v prípade Wirkolu je tento anatomický festival po vzoru Jacksona prípravka na niečo fakt ultimátne. Chcem viac. 70%

Stmívání (2008)

Mokrý sen nejednej pubertiačky, ktorá každý večer pri otvorenom okne sníva, že je do izbičky priletí emo-rebel-model-upír v sáčku, s kilom dermacolu na xichte a dvoma kilami gelu na hlave. A budú spolu trtkať naveky štasne. Ale, že podobná blbosť može skvelo fungovať dokázali švédi. Twilight je oproti tomu heavy shit. 30%

Oprávněné vraždy (2008)

Je fajn vedieť, že Bobby a Al stále dokážu kdejakú televíznu rutinu vykopať do pozerateľných vôd, ale čo z toho keď zbytok štábu tragicky nestíha. Avnet mal dostať zlatú malinu a strihač rovno celý košík. 55%

Mučedníci (2008)

Dostal som headshot medveďovkou medzi oči a ... prežil som. 90%

Hněv duší (2004)

Bez deciek, bez kompromisov, bez hrdinu (aj ten najvačší sympoš zo zebou ťahá nálepku childkiller) a asi prvý krát, čo na divokom západe nesvieti zlaté westernové slnko. Tradičné žanrové propriety, schopný režisér, utimátna zvuková zložka a neprevarená pointa. Strachu je pomenej, off-screenu je vyslovene škoda. 70%

Far Cry (2008)

Dr. Moreau skrížený zo Cyborg Copom feat. krotký Uwe bez trademarkov = nudný, ale strávitelný teleport do éry Pyuna, Sarafiana či Firstenberga. Emmanuelle Vaugier je mňam a šušlajúci Schweiger ma celkom bavil. Ani nie je na čo moc frflať (hrou nedotknutý), snáď len ten statív by si už mohol Uwe konečne kúpiť. 35%

Panelák (2008) (seriál)

Ako skončil večierok u Petra? Má Agáta sa dôvod hnevať sa na svojho partnera? Jana začína vyučovať hru na klavíri. Prdíme mydlové bubliny a ešte na dobrovoľne pozeráme. Uff!