Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Určitě lepší než druhý díl, ale příběhově horší než první. Prostě něco mezi, pořád nad standart. 7/10

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Tak cíleno už vyloženě na menší publikum a typický jednoduchý sequel. Je to škoda..... Veverka to opět vytáhla.... 6/10

Doba ledová (2002)

Opravdu pro celou rodinu, postavy suprově vyvážené a veverka bonus navíc. 8/10

Pod kůží (2008)

Po pomalém rozjedu, kdy jsem měl tendenci to vypnout, se to rozjelo v neskutečně grády. Parádní horor na motivy Věc, povedené překvapení. 7/10

Popelka (2015)

Američané neumí točit klasické pohádky, ale tohle je milé překvápko. Výborný casting, vizuál a vyprávění. Já se prostě bavil. 7/10

Tuxedo (2002)

Podle mě jedna z těch lepších amerických komedií. Nápad se super sakem byl výborný. 7/10

Star Trek VI: Neobjevená země (1991)

jeden z nejlepších Star Trek filmů. Nostalgie, jak postavy stárnou a skvěle napsaný scénář. Nejlepší rozlučka se starou partičkou, jaká mohla být. 8/10

Gejša (2005)

Stopáž příliš dlouhá a pomalý rozjezd, ale nakonec docela povedená romance. Ale režisér z toho mohl vytěžit více. 6/10

Hledá se Dory (2016)

hodně jsem se rozhodoval nad hodnocením, ale po všech stránkách horší než jednička, ale určitě pořád nadprůměrný animák. Chyběla odvaha a příliš cíleno na menší diváky, někdy až moc....6/10