Předtucha (2007)

Nejvíc vystihuje film přívlastek mysteriózní, protože si příběh trochu hraje s časem... Nápad je dobrej - osudovost a rodinné hodnoty, ale pravidelně se objevovaly křečovité až kýčovité scény, chování hlavní postavy bylo někdy nepochopitelné, i ten oslák se objevil. Určitě jeden ze slabších výkonů Sandry Buldokový.

Válka policajtů (1979)

Slušná kriminálka s klady i zápory. Na jedné straně opravdu přímočarý děj, na druhé velice zajímavý styl vyprávění, který se už dnes v žánru nevyskytuje. 3,5*

Annin dům (2004) (TV film) odpad!

Viděl sem toho jen asi 20 minut, ale takovou slátaninu sem už dlouho neviděl... Musel sem se furt chechtat, věty typu "jaktože ti o tom Antonio neřekl?" nebo "musím vědět, jestli mě miluješ" tam lítaly jedna za druhou. Skvělej špek bylo taky: "Půjčím ti ty peníze" "Vždyť by to znamenalo 650 000 €!" "To není žádný problém." Jelikož mě vůbec nenapadá, za co by se této kravině dala dát aspoň hvězda, dávám tomuto bezcennému filmu odpad.

Barbar Conan (1982)

Mno... Tak že Švarnold není herec, to víme snad všichni. Jeho tělo se ale do fantasy hodí. Počin to není omračující, ale de to. Co je ale úžasné, to je hudba Basila Poledourise, z mého subjektivního hlediska je to ta nejlepší a nejpřirozenější filmová hudba, co sem kdy slyšel. Vystačí si i bez filmu. Zato film by si bez ní asi nevystačil.

Doktor Martin (2004) (seriál)

Obsahuje tak inteligentní anglický humor, že se musím vždycky chechtat. Minimálně 3,5*, jestli ne víc.

King Kong (2005)

Kristova noho, co je to za vyumělkovanou slátaninu???

Sex ve městě (1998) (seriál)

I přes mnoho dílů stále nadprůměrná úroveň, obzvláště na americký seriál, kdy umí stále něčím překvapit, nedostává se do nevkusu a udržuje si nadsázku a lehký vtip, aniž by to muselo být za každou cenu a aniž by k tomu potřeboval blbečkovský umělý smích. Nejmíň 3,5 *, ne-li víc.

Policejní akademie (1984)

Jak již napsali jiní: Slušná, nenáročná oddechovka, která se nemusí za nic stydět. Což se už nedá říci o pokračováních.

Vůně vanilky (2001) (TV film)

Mno, ta Munzarová teda bída, obecně angličtina trochu jak čtení z učebnice, celkový dojem jak z inscenace. Myšlenka zajímavá.

Krásný ztráty (2000) (pořad)

Díky Michalu Prokopovi povídání opravdu na úrovni. 3,5*