Cesta do fantazie (2001)

Tohle anime se totálně vymklo kontrole... Ale v tom nejlepším slova smyslu! Je tam toho TOLIK a přece to není přeplácaný. Vždycky když dokoukám tenhle film cejtim se jako bych byl na nějaký droze! Je to fakt pecka, pro mě osobně ještě lepší než Princezna Mononoke.

Červený trpaslík - Série 10 (2012) (série)

Ááá moje modlitby byly vyslyšeny! Konečně někdo pochopil, že tenhle seriál prostě musí pokračovat. Po celkem nepodařenym pokusu obnovit Red Dwarfa pomocí 3 "závěrečnejch dílů" přichází neskutečně vtipná a originální nová série, která (což je podle mě největší pozitivum) je skoro totožná svým stylem jako staré díly! Herci sou teda už pěkný dědci ale stejnak si to dávaj perfektně! Doufám, že už to nikdy neskončí!

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Kdybych nečetl knihu, tak by se mi to líbilo asi víc. Ale kniha je o tolik lepší a zvrácenější, že mě tohle chvilkama až nudilo. Ale stejně je to PERFEKTNÍ DÉRO!

King Kong vs. Godzilla (1962)

Hahá! Epic battle! Na tohle lidstvo čekalo. Natočit film o tom jak se rubaj dvě nejznámější ničivý monstra kinematografie byl asi nejlepší nápad co Japonce kdy mohl napadnout! Nastává jediná otázka.. KOMU FANDIT? Bude to milovaný chlupatý opičák King Kong také známý pod názvem "chlápek v hnědym kostýmu" nebo hrůzostrašná radioaktivní ještěrka Godzilla a.k.a. "chlápek v zelenym kostýmu" ? Ještě, že se tam nevyskytovala Gappa... To by byl teprve "souboj titánů"!

Klub tajných agentů (1996)

Jó to se takhle procházim supermarketem a najednou mi do oka padne papírový DVDčko s nápisem Kulk Hogan - Klub Tajných Agentů.. No NEKUP TO! Nekončící prdel!

Zrod komiksových superhrdinů (2010)

Pracoval jsem na ročníkové práci na téma historie komiksu v Americe. Ale z žádného jiného média sem se nedozvěděl tolik užitečných informací jako z tohoto snímku. Škoda, že sem to viděl až dávno po odevzdání práce :D

Na Hromnice o den více (1993)

Klasická komedie s Billem Murrayem. Je to prostě král suchýho a sarkastickýho humoru! Odpočinkový film, perfektní na zpříjemnění zimního odpoledne. Mám trochu osobní problém s Andie MacDowell (sere mě!) ale i tak super prdel!

Machři a šprti (1999) (seriál)

No dobrý.. Starší herci jako James Franco, Seth Rogen nebo Jason Segel.. Super.. Ale nechápu jak "ti mladší" mohli uhrát tak realistický výkony! Naprosto jednoduchej seriál s příjemnou atmosférou, kterej si pouštím na zlepšení nálady!

Robot Chicken (2005) (seriál)

Když někam odcházím a zbejvá mi tak 10 minut času, tak je ideální čas na to pustit si jeden díl Robot Chicken! Loutkový fórky dovedený do dokonalosti.

Futurama (1999) (seriál)

Hodně lidí srovnává Futuramu se Simpsnama. To je podle mě ale chyba.. Jasně, že pro každýho je lepší něco jinýho (třeba já osobně preferuju Simpsny) ale řikat, že Futurama je sračka a Simpsni sou 1000x lepší je podle mě fakt kravina. Futurama už od prvního dílu válí! Prvních 5 serií naprostá dokonalost! Nenašel se díl, kterej by mě nebavil. Potom přišly filmy a s těma už to bylo horší. První film se ovšem poved na jedničku :) No a další serie jsou zase pecka za peckou (ikdyž to pro mě není už to co prvních 5 serií) Je to prostě AWESOME! AWESOME TO THE MAX!