Skyfall (2012)

Bondovky pro mě nejsou nějakej velkej kult. Vlastně sem jich viděl tak 5 - 6. Ale musim říct, že Skyfall ve mě vyvolal dost velkej zájem o další filmy s 00 sedmičkou. Super akčňárna plná supr charakterů, jako třeba Javier Bardem jako hlavní záporák nebo Raph Fiennes jako Mallory. Potěšilo mě, že to nebylo nijak přeplácaný což (ikdyž nevim proč) jsem očekával. Supr honička skrze londýnský metro a skvělej závěrečnej fight! Nakonec bych ještě vypíchnul úvodní titulky doprovázený songem od Adele.

Avatar (2009)

Po dlouhý době sem se zase podíval. A musim říct, že to neni vůbec tak špatný jak sem si to pamatoval. Plot mi nějak moc nevyrazil dech, ale i tak je příjemnej. O grafický stránce se moc rozepisovat nemusim, protože se Avatarovi musí nechat že animace postav je fakt perfekt. Je to takovej ten film, na kterej se kouknu rád a hodí se skvěle jako kulisa k jinejm aktivitám.

Souboj Titánů (1981)

Rád bych řekl, že mám film zkultovněný z dětství, ale je to pravda jen z půlky. Ikdyž to byl jeden z mých nejoblíbenějších snímků, nemohl jsem se na něj dívat sám, protože sem se strašně bál scén s monstry, na kterých se bezvadně vyřádil Harryhausen! Každopádně dnes to je pro mě jedno z nejpovedenějších, nejepičtějších a nejatmosferičtějších fantasy snímků ever!

Vtip za stovku! (2012) (pořad) odpad!

Trapnější vtipy než ty "za stovku" sem snad nikdy v životě neslyšel. Už jenom ten koncept.. Uděláme televizní pořad, kde nám budou lidi psát vtipy, popřípadě pudem na ulici a nějaký si zjistíme! Korunu tomu nasadil "Ruda z Ostravy", ktrerej se jim stará o hudbu! BLE!

Sin City - město hříchu (2005)

Miluju knihy, miluju film. Vždycky jsem oceňoval, když se v komiksové adaptaci odrazí atmosféra samotného komiksu. A u Sin City se to povedlo fakt dobře! Všechny příběhy sou pro mě dost vyvážený, ikdyž pořád u mě asi vede "Drsný sbohem" s Marvem, protože Mickey Rourke ho ztvárnil fakt bezvadně. Jediný co mě v tomhle filmu sere sou nosní dírky Rosario Dawson, který sou nechutně rozhozený!

Děsnej doják (2006) odpad!

Od dob Scary Movie 4 nenávidim všechny filmy z tohohle odvětví filmovejch parodií. Ale tohle je fakt nejhorší ze všech! (samozřejmě sem neviděl všechny, protože na to fakt nemám sílu) Proč mi tohle někdo dělá. Pro mě to byl film plnej utrpení, na kterej sem koukal jenom abych se mučil za svoje hříchy!

Griffinovi (1999) (seriál)

Já prostě nevim.. Family Guy mě vůbec neoslovil a nechápu jak to lidi může tak bavit.. Stupidní vtipy, ze kterých se povede tak jeden z deseti. Prostě celkově mě to nudí..

Heavy Metal (1981)

Prvotní dojem = PECKA! Viděl sem to podruhý = JEŠTĚ LEPŠÍ. Viděl sem to po třetí, pustil sem si to znova! Geniální hudební doprovod! Velký plus za spoustu záběrů na kreslený kozy!

Barbar Conan (1982)

Spolu s Pánem Prstenů je to pro mě zatím nejlepší fantasy. Arnold naprosto dokonalej! Žeru ho v každý, každičký scéně filmu. Moje nejoblíbenější scény: Souboje v aréně, Vkrádání se do chrámu Thulsi soudce, finální bitka s pastma a Subotaiem a jako perličku na závěr zmíním skolení velblouda Arnoldovou ožralou pěstí!

Napoleon Dynamit (2004)

Tak co říct o Napoleonovi? Už počáteční titulky jsou tak divný, že sou dokonale vtipný. A takhle by se dal vlastně definovat celej film. Celý to je tak moc divný, až se z toho stal jeden z nejvtipnějších filmů co sem kdy viděl. Ale zase na druhou stranu chápu lidi, kterejm se to nemusí zrovna líbit. Je to otázka humoru. Ale mě to přesně sedlo. Prostě TOP divnosti!