Goofy na výletě (1995)

Goofy je nemastný a neslaný a Kevin Lima téže. 4/10

Tarzan (1999)

Celkem koukám na to jak to dopadlo! Jsem celkem zaskočen precizním zrežírováním a i efektivní animací. 7/10

101 dalmatinů (1961)

Na 101% procent to není, ale zato je to staré a krásné. 7/10

101 dalmatinů (1996)

Je to trošku odpudivé, ale to už Herkovi filmy zkrátka bývají. 5/10

Svatý muž (1998)

Hrek udělal z Murphyho nicku. 2/10

Pán Domu (2005)

Dopadlo to katastrofálně, jen v jednom ohledu. Ten ohled je to že je to tuctovka, všech tuctovek mezi tuctovkami, a k tomu ještě něčím neobohacená tuctovka. Lee Jones jde tuctově stranou. 2/10

Captain America: První Avenger (2011)

Připitomělá kravina co si jen dělá srandu ze skutečnosti. Ty hvězdy, štít elasťáky všechno to jsou odpudivé faktory. Všechno ve filmu je neskutečně mdlé, nijak neoživené, a fakt, že do toho naperou tu "strašnou" akci je nepopsatelný. Herci vypadají nesnesitelně snesitelně. Evans ač do té role perfektně zapadá tak mě prostě neobohacuje, Lee Jones je už fakt vrchol dělání si z války srandu. Dál už netřeba mluvit. 3/10 A ta červená palice?! No coment!

Zakletý v čase (2009)

Pěkné zakletí, tedy. Zaujala mě překrásná Rachel a potom už jenom nějaké ty scény, ale v celku to vypadá obstůjně. 5/10

Dokonalý smysl (2011)

TAK DOBRÝ A ZÁROVEŇ NEDOKONČENÝ NÁMĚT, A TÍM PÁDEM TAKOVÉ ŠKODY... Měli to trošku více prubnout a bylo by to víc oživené! 2* ZA námět a 1* za Gregora. 5/10