Pařba na třetí (2013)

musím povedať, že "trojka" sa mi páčila určite viac, ako "dvojka" :-) bolo tam veľmi veľa vtipných scén a dosť často som sa neudržal smiechu samozrejme spoločne s celou kinosálou :-) The Hangover je moja obľúbená "trilógia" a samozrejme bol dobrý nápad vrátiť scénu do Las Vegas - moje obľúbené mesto :-) ako povedal Stu, this place has to be burned from grounds :-) super - 5 stars!

Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)

Tak toto je snáď najlepší Star Trek seriál ktorý existuje, všetky postavy sú naozaj veľmi dobre hrané a k tomu mi príde Kathryn Janeway ako najlepší kapitán celého Star Trek Universe :-) dal by som tomu 6*!

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

priemerný gangsterský film s peknou herečkou Emma Stone, inak sú scény až príliš predvídateľné, celkovo je to dejovo málo prepracované. Kladne môžem hodnotiť len smrteľné scény (úvodná bola celkom zaujímavá :) ) 3 hviezdičky za Los Angeles, Hollywoodland, peknú herečku a zaujímavý gangsterský prízvuk postáv :)

Plameny vášně (2003) (seriál)

tak táto telenovela sa podľa mňa diametrálne odlišuje od všetkých ostatných telenoviel, ktoré sa kedy vysielali.. je to spracované veľmi moderným spôsobom, dialógy sú zaujímavé, postavy takisto a dejovo je to veľmi previazané z dielu na diel... a nehovoriac o krásnych ženských postavách a to aj v zápornom svetle ;) Dinorah bola jednoducho očarujúca a už len kvôli nej som to dopozeral až do konca! Posledné diely boli naozaj skvelé v tej haciende a džungli :)

Resident Evil: Afterlife (2010)

Mne sa to páčilo, má to výborný mysteriózny soundtrack, ale pravdu povediac ma skôr chytili tie 3D efekty v kine a celkovo to ozvučenie. Je pravda, že dejovo je tento film veľmi nízko, skôr ma namotať na tie efekty :)

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Pre mňa to bolo dobré pokračovanie Ice Age, aj keď je vidno, že autori sa snažia čo najviac vyťažiť z úspechu "jednotky", nedopadlo to až tak zle ako mohlo. "Slušná podívaná" pre celú rodinu :)

Pařba ve Vegas (2009)

Perfektné, perfektné a ešte raz perfektné! Dialógy, postavy, rozhovory, dej, Las Vegas.. značne ma ovplyvnilo to, že som tam bol a ľudia sú tam naozaj spontánni :)

Všemocný (2011)

Efektne spracovaný film, ktorý má logiku a dokáže naplno zapracovať na diváka v tom zmysle, že čo ak ne naozaj možné aby sme dokázali využiť mozog niekoľkonásobne lepšie ako v súčasnosti? Musím sa priznať, že aj počas filmu som naozaj rozmýšľal nad tým, čo všetko by som dokázal keby to bolo možné. Napriek tomu, že hlavné postavy takmer vôbec nie sú známe (okrem pána De Nira), nezáleží na tom a herci to zahrali dokonale. 5 hviezdičiek!

Souboj Titánů (2010)

S veľkým očakávaním som začal pozerať tento film... a zrazu bol koniec. Nič ma neoslovilo, miestami som sa až nudil.. uaaaa.. koniec? čakal som viac... 2 hviezdičky za dobré herecké obsadenie a pekné efekty :)

96 hodin (2008)

Tak tento film je jeden z mojich najobľúbenejších! Je to naozaj film so silným príbehom a odvrátenou skutočnosťou tohto sveta, kde peniaze naozaj hrajú najsilnejšiu kartu a niektorí ľudia sú schopní urobiť pre nich hocičo, aj zapredať dušu diablovi. Po tomto filme sa naozaj každý zamyslí nad poskytovaním svojich osobných údajov neznámym osobám :)