Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Po rozporuplné jedničce přichází určitě lepší dvojka. Hlavně super natočené akční scény dávají Zlatému kruhu parametry výborného akčního počinu. 80%

To (2017)

Určitě tento rok nejlepší horor, skvěle herecky zahrané. Parta připomínajíci jak herecky tak složením Super 8 je úžasná, působí sympaticky a vtipně a místy připomíná spíše komedii, ale to neubírá na kvalitě hororu, která je taky super. Skvělá atmosféra dotváří výborný počin, útočící na nejlepší horor roku.

Pařba o Vánocích (2016)

Výborný trailer a velmi ujetá a povedená komedie. Dvojice Bateman, Munn skvělá, chybělo možná ještě o trochu více vtipnych scenek, ale jako oddechovka působí nadstandardně 70%

Circle: Uzavřený kruh (2017)

The circle je zajímavý návrh nadnárodní společnosti s hodně mdlím začátkem který vyloženě nudil, poslední půlhodina ale zvedla renomé. 60%

Santa je pořád úchyl (2016)

Po velmi zdařilé jedničce, jsem se na dvojku celkem těšil . Bohužel, příběh podobně jednoduchý jako v jedničce, ale tam to fungovalo. Dvojka už je víc trapná než vtipná, sprostých slov výrazně přibylo na úkor vtipných hlášek. Po letech to byla velká zbytečnost. 40%

Padesát odstínů temnoty (2017)

Další milé překvapení tohohle roku. Oproti úplně strašné jedničce ubylo sexuálních scének, naopak se scénáriste více zaměřili na příběh. Nečetl jsem knížku takže nemohu tímhle směrem porovnávat, ale pokud se tímhle směrem bude odvíjet i 3, určitě zajdu do kina. Nízké hodnocení bude dáno dle mého názoru čtenáři, nebo lidmi kteří film odsuzují jenom pro název Padesát odstínů.. Solidní béčko 70%

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Další super Marvelovka. Po skvělé jedničce přichází možná ještě lepší dvojka. Starlordova parta je pořád vtipná, Groot ještě roztomilejsi a Dave Bautista chrlí jednu hlášku za druhou. 90 %

Uteč (2017)

Obrovské překvapení. Uteč je něco mezi hororem a thrillerem a ikdyž nemá těžkou zápletku, tak má super atmosféru a skvělé finále. Kaluuyu jsem si oblíbil a kdo ví, třeba Pelee tak jako Denis Villeneuvu odstartuje s Kaluyou svoji režisérskou kariéru. 85%

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Nevěřil jsem, že by to mohl D. J. Carusso takhke dosrat, ale tohle byl nejhorší film, co jsem letos viděl. Žádný příběh ani dialogy, většina vtipů působí trapně a celý film je jednou velkou zbytečností. Jedna hvězda za Ice Cubuv návrat a druhá za přestřelku na ostrově, jinak film nenabidl vůbec nic. 30%