• Romantický

Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (seriál)

Jeden, z pro mne nejrozpoluplnějších seriálů. Je to už dávno co jsem ho viděla, ale dost často na něj myslím. Pořád vlastně nevím jestli se mi to líbilo nebo ne. Celkově je to asi nejdramatičtější věc co jsem z JK viděla. Často jsem u některých scén měla zaťaté pěsti a čekala co se za pár vteřin stane. Tak uvidím jaké hodnocení mu dám, až ho ještě někdy shlédnu.

Kurošicudži (2014)

Protože mne nebavilo anime, tak jsem si stáhla tento počin. No bohužel se mi to opravdu, ale opravdu nelíbilo. Vlastně ani nevím proč dávám o hvězdičku navíc. Zatím to nejhorší co jsem z JP viděla, A doufám, že i to poslední, ale opravdu jsem se na tento film těšila. Škoda.....

Renoir (2012)

Film jako takový na ty 4* není, ale absolutně mne zaujal život tohoto velice slavného umělce. Chvílemi vás to možná trochu nudí, ale vy budete na konci mile překvapeni tím, co vám chtěli filmaři především zdělit. Myslím, že se jim podařilo natočit příběh Renoirova syna s modelkou a říci tím to, co jsme nevěděli. Přeci jen byl jeho život asi zajímavější ve stáří.

Desperado (1995)

Pamatuji si jak někdo při cestě autobusem do Norska vyřkl: "Dejte prosím někdo kýbl pod tu televizi!"

Welkeom tu Dongmakgol (2005)

Když už by se někomu nelíbilo zpracování, které je podle mne úžasné, nebo kamera, hudba, postavy. Tak by Vás podle mne mělo nadchnout to, jak se zde nehraje na žádnou stranu. Nikdo není jen ten dobrý, nebo jen ten špatný. Tento film je podle mne jeden z nejlepších jihokorejských, které jsem měla tu čest vidět. Určitě mohu doporučit. 난 전쟁 싫어!! No a závěr? To už je na každém myšlení jednotlivce. Směřuje ta válka nakonec k něčemu dobrému?.......

Hannah Montana (2009)

Tak tohle hodnocení si asi zaslouží vysvětlení. Miluji ty písničky a tanec. Poprvé jsem neměla tu odvahu tolik vybočovat, ale už na to kašlu. Samozřejmě, že jsem možná už vyrostla, ale na mám hodnocení tohoto snímku už nic měnit nebudu. Prostě se mi to moc líbilo NA ROZDÍL od OSTATNÍCH. Miley Cyrus jsem vždy poslouchala, a vždy jí asi poslouchat budu. Líbí se mi jak zpívá. Jiné vysvětlení nemám.

Ingyeogongjoo (2014) (seriál)

Jsem zatím u šestého dílu. A už jsem do toho zamilovaná. Jsem ráda za menší množství dílů. Uvidíme jak se to ještě vyvine. Ale už teď jsem ochotná dát 4*..... S koncem jako s tím úplným koncem nebudu nikdy spokojená, pokud neudělají season 2. Myslím, že na to bude dost lidí čekat. Jen doufám, že se toho u JK dočkáme.... takže je to teď na 3* pokud neudělají pokračování.!

Gugaui seo (2013) (seriál)

Jééé krása. Tak tohle pohladilo mou duši a doufám, že druhá řada bude. :) Teď k tomu jak to pro mne bylo. Před asi dvěma roky co už sleduji doramata jsem se dívala na první čtyři díly a moc se mi líbily. Pak pro mne seriál změnou postav značně klesl, ale naštěstí jsem si ho nechala, až na něj budu mít náladu. A ten čas právě přišel a já se zamilovala do každé postavičky, do každého pohledu a písně v pozadí scén. Konec se mi na rozdíl od ostatních moc líbil. Sama bych to lépe nevymyslela, jak lidi dále nabudit. A nejvtipnější mamčina hláška : Ten strom bych snad porazila. Však uvidíte :) Gumiho Fighting :))

Rudolf (1998)

Když jsem byla malá, milovala jsem to. Takže za má mladá léta dávám 5* i když vím, že to na ně není. Ten soundtrack je úža :))