• Romantický

Sahara (2005)

Jeden z mých nejoblíbenějších TV filmů.

Interview (2014)

Jsem ještě hodná a 1* za štěňátko.

Pinokio (2014) (seriál)

Začátek se mi líbil a i mne bavil. Bohužel to zatím pro mne hodně kleslo, ale seriál zakopat ještě nehodlám. Dám tomu šanci až po Vánocích, jelikož to moc vánoční tématiku nemá. :)) Teď přemýšlím mezi 2 a 3*. Zatím to nejslabší co jsem s PSH viděla. Ona ani Choi Dal Po nejsou vůbec špatní. Ale podle mne se k sobě nehodili. To co se tam děje šlo nějak mimo mne. Vůbec mne pokračování nebavilo, Tak se ještě rozhodnu.

Gwaenchana, sarangiya (2014) (seriál)

"Jak můžu Jang Jae Yula vrátit do opravdového světa kde žiji, místo toho abych ho nechala žít v iluzi, že Kang Woo existuje?" Úžasné myšlenkové pochody. Konečně se ke Kong někdo hodil a NE jen tak někdo, ale In-seong Jo. Jinak dvě takové perličky: Když se Jang Jae Yulova matka kouká na televizi je tam scénka ze seriálu That Winter the Wind blows, kde In-seong Jo hraje. A když si Ji Hae So čte knihu je to kniha Dřív než půjdu spát, kterou jsem četla a doporučuji. Uvědomila jsem si, že je opravdu těžké žít v chudší korejské rodině, všichni jsou na sebe až moc závislí. Jeden z kvalitních seriálů. Pokud budete chtít doporučení tak It's Okay, protože všichni na tomto světě jednou určitě docílí vykoupení.

Bu neng shuo de mi mi (2007)

Miluji klavírní hudbu. To bylo opravdu nádhera jak spolu soupeřili. Romantická linka byla také roztomilá. Hlavní postavy pro mne byly také zajímavé, avšak věděla jsem hned od začátku co je Secret. To je důvod proč nemohu dát plné hodnocení. Ale určitě jsem vděčná za doporučení a doporučuji těm co ještě neokusili nic z Tchaj-wanu.

Daemang (2002) (seriál)

Skvělé herecké obsazení. Po všech těch seriálech jsem je všechny už znala. Má to úžasný soundtrack a ze začátku i dobrý příběh. Bohužel dost dílů, ale s tím jsem už počítala. Co mne naštvalo : a můj první SPOILER: Nedokáže mne více naštvat když se ten černý muž dozvěděl to co mohl vědět už na začátku. RRRRrrr to mne opravdu naštvalo. (konec SPOileru) Vidět malého JKS bylo krásné, škoda že tam nebyl déle. Proč píšu hrozně dílů? Proto, že to na youtube bylo rozděleno na dvacetiminutová videa a po přibližně 60 dílech. :) Teď když to tady píšu tak je to docela drsný. Ohodnotím až dokoukám.

Zachraňte Willyho! (1993)

Co mají všichni proti této klasice nevím.! Já viděla Willyho naživo. Toť vše :)

Strážci Galaxie (2014)

Dobře, že jsem to odsoudila ještě před shlédnutím, ke kterému mne dokopal brácha. Bylo to totiž úžasně připitomnělé, roztomilé, dojemné, uhozené, futuristické, bláznivé, vtipné..... No to co mám prostě ráda. Samozřejmě to bude mít pokračování a já se už těším na další sci-fi nakládačku od MARVELa.

Nagareboši (2010) (seriál)

Celým seriálem neproplouvají jen medúzy, ale i nádherná hudba. Skvělý Cast a zajímavé charaktery. Konečně japonský seriál u kterého nemám špatné svědomí s plným hodnocením*. Takové ze života a přirozené. Zajímavé jak se skupina lidí dokáže obětovat pro jednu bytost.

Achilles a želva (2008)

Tohle nám nedávno pustil učitel. Vážně jsem kroutila hlavou nad tím jak můžou být ti Japonci "zvláštní". :) Crazy umělecký svět. A ano, tak jak to filosof předpověděl. Achilles nikdy želvu nedohoní. Tak jako umělec nedožene pokrok umění :) (to co tam ukazovali za obrazy bych si nepověsila snad ani na záchod). Celá třída se smála tomu polévání na bílé plátno, akorát, až to s jejich připitomnělostí přehnaly, všichni ztichli....