• Romantický

Kókó debjú (2011)

Hudba byla suprová. A funny to chvílemi bylo. Ale nejak se to táhlo a bylo to až moc dlouhé. Jinak ti dva byli cute...

Klokan Jack (2003)

Je to prdel. Sice už jsem to pár let neviděla, ale pořád si pamatuji tu legraci.

Pooreun badaui junsul (2016) (seriál)

No jo zase jsem si potvrdila, že miluji pohádky. A protoze Malou mořskou vílu znám (vyrostla jsem na tom a zboznuju to) vubec mi nevadí, že to Korejci vzali po svém, že je to zase to jejich Buddhisticke, samanske a kdo vi jeste co dalšího... Ale hlavně, že tam hrali ti dva nádherni lidé. Kdyby jim kamera zaznamenavala jen oci, vubec by to nevadilo. Zase mne dostaly a ocarovali a i kdyby tam nebyly ty perly, hadříky, štěňátka, destniky, co zastavují sníh... Bylo by to i tak nádherné. I ti ostatni s jejich history-dayli life mne bavili a nudni nebyli. Jo jsem ráda, ze byli oceneni pred koncem seriálu. A to hlavne diky tomu, ze se jim to povedlo pekne dokopat.

Rimembeo (2015) (seriál)

Rimembeo není špatným seriálem, ale postrádá to, co na seriálech z JK miluji. Především jsem se nevžila ani do jedné postavy. Jen jsem je sledovala z dálky a bylo mi jich všech líto. Hlavně Min Namgoong to je postava, co chcete zbít a umlítit všemi holemi, co v seriálu vezme do ruky. Oblíbila jsem si opravdu jen jednu postavu a to Hengnima ten byl super měl strašně hodný úsměv, že jsme se chvílemi usmívala zpětně na něj. Ale v celém seriálu dominuje zlá postava, kterou chcete zabít. Proto jsem si Remember neužívala tak, jak jsem si představovala. Navíc je to veeelmi dlouhééé.

Cheot kiseuman ilgopbeonjjae (2016) (seriál)

Je to něco, na ce se už určitě nepodívám, ale jako výplň při učení super. Krátké a utíká to. Jako kdo se mi osobně nejvíce líbil k hlavní hrdince byl Ok Taecyeon. Jako nejlepší díl mi přišel ten s Ji Chang Wookem a Lee Min Hem. Když byla s Kaiem, tak byla asi nejšťastnější, on je sluníčko... Hae-jin Park se mi vůbec nelíbí a story s ním bylo asi nejhorší. Jong-suk Lee mi asi nikdy nebude sympatický a Lee Joon Ki je sice zlato, ale jeho příběh byl dost o ničem. Takže shrnuto je to podprůměr, což je pochopitelné. Je to velká korejská reklama na Lotte Duty Free, což mi jen připomíná, že jsem ráda neúčasti Jang Geun Suka. U něj by to bylo asi pád do špatných vod, ale prakticky mi tam trochu chyběl.

Jiltueui hwasin (2016) (seriál)

Rok 2016 byl, co se týče korejských seriálů spíše slabším. Ale díky Jealousy inkarnate jsem se ponořila alespoň do jednoho pěkného klasicky korejského komediálního kouzla 24 dílů. Jindy by to bylo dlouhé a nudné, nebo příliš zdramatizované, ale v tomto případě jsem byla mile překvapena, jak mne to až do konce baví. První polovina byla suprová s velkou dávkou humoru a výtězství jsem přála spíše (Kyeong-pyo Ko) a až ve druhé části seriálu Jo Jae Sukovi... Hyo Jin Kong je jako vždy výborná. Ona asi ani neumí být špatná.

Gohoeui byeoli bitnaneun bame (2016) (seriál)

Ty joo. Docela jsem v tom našla potenciál. Dokonce bych si dokázala představit více dílů, ale takhle se to alespoň nevleklo a bylo to milé. Líbily se mi všechny mužské charaktery. Já bych si vybrala pana Playboy :) a to jen z toho důvodu, že je prostě k sežrání... Navíc se mi zamlouval i jeho opak tlusťoch, co si myslí že na všechno má a je nejlepší. Tyto dva charaktery mne bavily nejvíce, ale snesme se na zem. Herečka kterou jsem tu viděla poprvé je moc hezká a ani se těm mužům nedivím, navíc její outfity jsem jí vážně záviděla, nemluvě o krásných vlasech a postavě. Byla jsem tímto seriálem mile překvapena.

Kramerová versus Kramer (1979)

Opravdu se za sebe stydím, že jsem to kdy ohodnotila, aniž bych to kdy viděla. Dnes jsem celý film viděla konečně až do konce. Pro hodně pozorovatelů do vysněného konce. Takový herecký koncert zase dlouho od Američanů neuvidím. Ale víte co? To nevadí. Hlavně že je tento. A Dustin se od teď stává mým vysněným mužem. Meryl byla výborná a její synek úžasný.

Geungjeongi chejil (2016) (seriál)

Škoda, že to nebylo delší. I čtyři hvězdičky by to mohlo mít. Ale z D.O. už se začíná stávat herec. A z toho mám velkou radost.

Bílý balónek (1995)

Jak šla holčička pro zlatou rybku a co všechno při tom zažila. Další pěkný Íránský film.