Máj (2008)

Brabec se vyhnul odpadu jen díky svému umu zacházet s kamerou. Jinak je to nudná a kýčovitá nuda k uzoufání, kterou jsem pauzoval snad 55x! Mácha se jistě obrací v hrobě.

Doktor od jezera hrochů (2010) odpad!

Co tím chtěl Troška jako říct? Hodně dlouho jsem neviděl takovou píčovinu. Jestli přijdu do pekla, tak mi asi budou pouštět zrovna tenhle "film"..

Venkovský učitel (2008)

Pro mě rozhodně lepší jak Štěstí. Herecké výkony bravurní, Bydžovská mi konečně přišla sympatická. A celková kostra příběhu je ucelené a dává konečně smysl. Hlavní postava v podobě Pavla Lišky je sympatická, hodně bojuje o své místo na slunci a tak to má být. Prostředí venkova konečně nevkládá do úst divákovi jakési podobenství o chudině, ale slouží jako vhodná kulisa příběhu o osudů jednotlivých hrdinů.

Habermannův mlýn (2010)

Silně působivý snímek, který tahá z bažin českou kinematografii za posledních několik let.

Herkules (1983)

Tohle byla dobrá sranda! :)

T.M.A. (2009)

Herz se opravdu snaží. Místy mu jde vytvořit solidní atmošku, hlavně díky kameře. To ostatní je ale zlé. Toporní herci, klišé scénář plný naprostých hovadin atd. Nejvtipnější ovšem byla ta zápletka s nacisty. To mě vážně pobavilo. :D

Hlavně nezávazně (2011)

Není to ani komediální (takže ne moc vtipné), ani moc romantický to není, ani nijak více dramatický. Je to takový nijaký.. Nemastný, neslaný.

X-Men: První třída (2011)

Pro mě asi nejlepší X-Menovka. Je to méně psycho, více cool, napínavější a celkově i mnohem zábavnější. Při scéně s ponorkou jsem se dokonce přistihl, jak zatajuji dech. Singer zkrátka neumí točit pro mě a dle mě neumí točit komiksový film. Navíc perličková scéna s Wolverinem mě dobře rozesmála. :)

Paranormal Activity 2 (2010)

Zaslouženě horší hodnocení než jednička. Na mou duši se tu první hodinu vůbec nic neděje! Oproti prvnímu filmu také přibylo více postav, což je ve výsledku spíše na škodu. Zápletka s démonem je taková docela trapná a jediné co vlastně vyzdvihuje druhý pokus k lepšímu výsledku, než je odpad, je fakt, že posledních 20 minut je celkem napjatých a také se mi líbil nápad záběrů z kamer umístěných v rohu domu.

Kufr (1992) (pořad)

Tenkrát na to čuměli všichni...