Sebevražedný oddíl (2016)

Partiška roztomilouškých záporášků v akci drsnější než Glumovy způsoby a temnější než jeho srdce. Dáš si rybišku?

Dunkerk (2017)

Nudnější válečný film jsem ještě neviděl, naprosto bez příběhu a bez opravdových emocí. Dvě hvězdičky dávám jenom z úcty k vojákům, kteří v té bitvě padli, ale k těm skutečným, nikoliv k těm umělým panákům z Nolanova filmu.

Příchozí (2016)

Pa a Pi z mačacej planéty prileteli spasiť ľudstvo, bohužiaľ rozprávajú iba po slovensky, takže im nikto nerozumie.

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Mini Riskuj! Poloviční zábava a proto poloviční hodnocení. Míň je víc v tomto případě neplatí a Míň je víc mě bavilo víc.

Truman Show (1998)

Kdyby film začal tím, čím skončil, pak by to teprve o něčem bylo. Takhle to bylo jen velké zklamání.

Sharknado 2 (2014) (TV film)

Tenhle film je tak debilní až je vlastně geniální. Pořád se nemůžu rozhodnout zda mu za to dát nula nebo pět hvězdiček...

Malá farma (2010) (pořad)

Když chcete vidět, jak na sebe banda dementů sprostě řve, tak se dívejte na Vyvolené. Když chcete vidět, jak se dva normální lidi starají o pár zvířat a rostlin, a trochu si u toho odpočinout od všedních starostí, tak se dívejte na Malou farmu.

Star Trek: Enterprise (2001) (seriál)

Pro mě jasně nejhorší Star Trek série. Vůbec mě tady nezaujala posádka a na té všechny Star Trek seriály stojí především. Zkoušel jsem se dívat na hodně dílů, ale vždycky jsem se u toho hrozně nudil.

Armageddon (1998)

Tak nějak jsem čekal, že na konci přistane Bruce Willis na kusu toho meteoritu přímo ve Washingtonu s americkou vlajkou zapíchnutou v zadku. A ono nic.

Jezero 3 (2010) (TV film)

Akční / Horor / Thriller - ani náhodou. Ale je to docela dobrá crazy komedie.