Kakušigoto (2020) (seriál)

Moc povedené dílko a návrat o pár let zpátky, kdy jsem s anime začínala a podobně praštěné vtípky alá Sayonara Zetsubou Sensei se v tomto dílku nezapřou. A k tomu dokonalý hlas Hiroshiho Kamiyi, coby otce, kterého bych chtěla mít za vlastního. Co na tom, že dělá trošku sprotší mangy? :D Beru ho všemi deseti! Hime byla taky milá, možná (stejně jako v případě Rin z Usagi Drops) "až příliš vzorná a hodná" dívka, ale má můj obdiv, že to s Goto-senseiem nevzdala. :) Moc povedené dílko, odpočinkové, u kterého se zasmějete (a procvičíte si tak bránici :D) a když budete náhodou něco držet, procvičíte si i pažní svaly :'D reference: Kakushigoto (aneb jak trénovat fyzičku na školní festival :D) 10/10 a vřele doporučuju všem.

Rozčarování - Ve vlastním psaní (2019) (epizoda)

Asi zatím nejlepší díl této série. Aneb pojďme si udělat legraci ze středověkého divadla, ale pořádně.

Rozčarování - Práce snů (2019) (epizoda)

Luci opět perlí. Tentokrát mu sekundují Zog a Derek v průběhu cirkusu. Víc není třeba dodávat.

Giovanniho ostrov (2014)

Stonásobně lepší, než celý "tolik věnci ověšený a chválením nabitý" Hrob světlušek, který i doposud považuju za ztrátu času (a ti dva smradi můžou klidně oba umřít a nijak mi to vadit nebude) a neskutečnou hovadinu, pardon - sračku na entou, to je ten správný výraz. Giovanniho ostrov na mě působí stonásobně realističtěji než nechutně otravné brečení jednoho věčně uřvaného děcka, (spoiler alert) které i kdyby zdechlo stokrát na jiný způsob, jen se nad tím zasměju, jak debilní film to byl (konec spoileru). Ušetřete si nervy a nadávky a pusťte si raději Giovanniho ostrov, Hrob světlušek se může jít zahrabat,

Rozčarování - Ta věc (2019) (epizoda)

Momentálně by mě zajímalo dobrodružství Oony, coby kapitánky pirátů, než cokoliv, co se stane s Dreamlandem.

Časové pásmo bylo změněno