Vejška (2014) odpad!

Tohle nemělo nikdy vzniknout..........

Gympl (2007)

České filmy opravdu klesají na dno...

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Komedie, při které jsem si i kousala nehty, abych o nic nepřišla a napjatě vše sledovala. Adam Sandler mě opět uchvátil. Některé scény stály opravdu za to! A věčné střídání psů mě dost pobavilo. Jo a ještě jedna věc - chudák kačer.

Příliš dlouhé zásnuby (2004) odpad!

Sledovala jsem to 2x v průběhu mého studia. Nejdříve v Dějepisu na základní škole... potom v dějinách kultury na střední škole. A bohužel, bylo to tak nudné, že jsem u toho usínala. Jsem zklamaná.

Místnost sebevrahů (2011)

Ať si o mně myslí, kdo chce, co chce, mně se to opravdu líbilo! Splnilo to mé očekávání, dokonce i trochu překvapilo. Chtěla jsem nějakou realitu a tady ji mám. Trochu mi to však připomínalo, jak moje spolubydlící podotkla, když to sledovala se mnou: "Raději závislák na internetu, než žít v této hloupé sféře zvaná "realita". " Jop, jsem spokojená. Dostala jsem to, co jsem si přála a byla ještě překvapená. Moje pokroucená mysl si vždycky najde něco hezkého ke shlédnutí ve 3 hodiny ráno, když trpí nespavostí.

Anastázie (1997)

Pamatuji si okamžik, kdy jsme jako malá strašně dlouho hledala název tohoto filmu. A když ho po čase znovu dávali, radostně jsem vypískla. I nyní je to hřejivá vzpomínka na dětství. Na rok vzniku to bylo vskutku překrásné dílko. Takže za mě celkově za 4*.

Titanic (1997)

Pamatuji si, že jsem to kdysi brala jako výzvu, abych to shlédla celé a neusnula kdesi po půlnoci. Povedlo se. A já jsem byla spokojená. Titanik se potopil, Leo mi "zase" zemřel a Kate skoro zmrzla. Tu lásku úplně vypouštím, stejně mi bylo jasné, že to mezi nimi klapat nebude, protože Leo patří už jinému srdci. (tomu mému, hehe)

Barakamon (2014) (seriál)

Příjemné, oddychové anime. Sice mi sem a tam ta holka vadila, ale přežila jsem ji. Handa mi byl hodně sympatický - vžila jsem se do jeho duše a potom to utíkalo jako po másle. Délka tohoto dílka byla příjemná. Celkový dojem? Rozhodně se na to podívám znovu, ikdyž budu muset tu holku přetrpět.

Lekce řízení (2006)

Evie a Ron.. Pardon Evie a Ben si mě něčím získali.

Dobrý voják Švejk (1956) odpad!

Měním své hodnocení... Je mi líto, knihu jsem četla, nebavila mě. Film jsem shlédla nyní podruhé a chování Švejka mi neskutečně vadilo.