Kurýr (2002)

Je to dost absurdní akční komedie, je tam spousta blbostí, spousta nereálných akciček. Ale ono to funguje. Je to rychlý a já se u toho vážně nenudil. Co nenudil, já se u toho bavil. Hlavní hrdina je drsňák s velkým D, kterýmu to věříš. Můžete to označit za bezduchou blbost, ano, souhlasím, je to tak. Ale já se na to podívám klidně zas a rád. A navíc ta taiwanská kočka...

Akta X (1993) (seriál)

To byl boom, když se na obrazovce objevila série Akta X. Pamatuju si, jak jsem to sledoval s otevřenou hubou. A musím uznat, že to mělo myšlenku i dobrý provedení. Z postav se stali legendy a ze seriálu pojem. Napětí, černý humor - to je to, co z toho dělá pana seriála.

Deníky červených střevíčků (1992) (seriál) odpad!

Je to k smíchu, když pomyslím na to, že jsem si nastavoval jako malej klučina kazety, aby se mi nahrály tyhle rádoby erotický sračky jako Deníky červených střevíčků. Ani si nevzpomínám, jestli jsem potom u toho masturboval, protože když se na to dneska dívám, tak si řikám, že to ani snad nemůže nikoho vzrušovat. Snad jen blázny do Akt X.

Evoluce (2001)

A hele, ono to nebylo tak hrozné, jak jsem čekal. Film, který nic neřeší, ale taky si na nic nehraje. Je to komedie a já se smál, tak co. To přece stačí, ne?

Statečné srdce (1995)

Svobodůůůůů, řval jsem s Wallacem, byť ho hrál Gibson. Jó, občas prostě překousnu herce, které nemám rád, což vždy, když se to stane, hovoří o mimořádných kvalitách filmu. A ještě jedna věc, která dokazuje, že Statečný srdce patří mezi dobrý filmečky - za celou dobu (skoro 3 hodiny) jsem nešel ani jednou na záchod a to jsem před tím byl v hospodě.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Nadávejte si na to, proklínejte to, ale já mám některé tyhle "dementní" komedie dost rád. Hláška: "Ty vole, lama" je jedna z nejpovedenějších za posledních moc let v rámci komedií. A zdaleka to není jediná pozitivní věc ve filmu. Takže intouši, polibte si prdele, já tomu dám 80%.

Osudový dotek (2004)

Jó, tenhle film má vady, kazy a nelogičnosti, ale na druhou stranu je velmi působivý, napínavý a krutý. Opravdu na mě působil a Kutcher to zahrál velmi dobře. Takže když to vezmu v rámci amerických filmů, pak hodnotím víc než dobře.

Joey (2004) (seriál)

Nejdřív nedůvěra, pak trocha nostalgie směrem k Přátelům, postupně milý úsměv, až jsem nakonec tenhle seriál začal mít opravdu rád. Taky Joey byla moje nej postava z Friends.

Přátelé (1994) (seriál)

Tak tady to nějak začalo bejt v televizi vtipný. Velkej respekt.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Chtělo by to anketu, kdo komu fandil... a pak psycho rozbor. Tom forever.