Peacemaker (1997)

Hrůza celý film sem protrpěl už nikdy víc.

Táta je doma (2015)

No že bych si u toho strhal bránici smíchy to se nedá říct , jen slabej průměr spíš podprůměr.

Imperium (2016)

U tohle tématu je dost ožehavý takže je lepší když si na něj každej udělá názor sám . Nicméně herci byli vcelku kvalitní ale po čase začal film trochu nudit a zbytečně se protahovat .

Solo: Star Wars Story (2018)

Na koukání to není vůbec špatně udělaný z hlediska ságy už je to trochu koplikovanější .Ale pořád lepší než nastavovat Star Wars do nekonečna , tak je bezva že se tady zaměříme na jednoho hrdinu který nás provází téměř všemi díly a můžeme tak sledovat jeho vývoj .

Critters 3 (1991)

Tohle už prakticky nemělo s původními sériemi nic moc společného jen ty potvory.

Bláznovo zlato (2008)

Krásná letní komedie která zahřeje hlavně v zimě moc velkou logiku v tom nehledejte je to jen taková relaksačka.

Star Trek: Enterprise (2001) (seriál)

Tenhle Star Trek patří k mým nejoblíbenějším zde se seznamujeme s všemi postavami které později (dříve ) známe z původních epizod . Zároveň zjišťujeme jak se stavěla a projektovala loď a navazovaly vztahy s vulkánci či klingony - Možná se to může jevit někomu jako zbytečná série ale zároveň nám říká jak to vše začalo takže za mě za 5.

Když utichly trumpety (1998) (TV film)

Pokud máte rádi válečné filmy tak tohle je přesně pro vás, protože budete fakt překvapeni celým dějem který nechci prozradit tak si film puďte a uvidíte .

Černé ovce (2006)

Je to blbost ale místy to pobaví každopádně si od toho moc neslibujte .

Padesátka (2015)

Průměrná možná mírně nadprůměrná česká komedie která se vám nijak nevrije pod kůži ale zároveň neurazí takže na zahnání nudy , nebo jako kulisa celkem slušný .