Snídaně u Tiffanyho (1961)

Audrey je tu ultimátní bitch a pozor pánové, které ženě ta role přijde sympatická, ta k tomu má taky náběh,

Život brouka (1998)

Bylo mi 11 let, když jsem to viděl poprvé v kině a pak ještě asi 200x na VHSce, musím dodávat víc? Velká srdcovka a můj první 3D animák. 8/10

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Hodně "goodfeel" záležitost. Po vlažných reakcích jsem k tomu přistupoval rozpačitě a uplně zbytečně, ten film je totiž pecka. Jasně, ne taková jako hvězdy v hipster subžánru (Láska a jiné pohromy apod.), ale pořád se mi na to koukalo strašně hezky. Carrell mne celkem překvapil svojí rolí nesympatickýho hajzla, AnnaSophia Robb mi přišla vyloženě hnusná a celkově tam ta její postava byla silně navíc (Tohle se pubertě nepovedlo nebo maskérům?), kdo byl ale naprosto boží byl Sam Rockwell, ten předváděl největší kanonádu hlášek od sluhy Nilese v Chůvě k pohledání a celkově mne velmi bavily scény ve vodním parku, ty jsem si vyloženě užíval. 8/10

Nebe a dudy (1941)

Jeden z nejhezčích a nejlaskavějších filmů, co jsem kdy viděl. Plachta s Marvanem byli Páni Herci a tady excelují . Dvojčata jsou k zulíbání. No nebudu to natahovat, ten film jsem viděl asi 10x a pouštím si ho vždy, když potřebuji zvednout náladu. :-)

Sirens (2011) (seriál)

Humor tak ostrý, že by se s ním mohl oholit i Superman a tak černý, že by výborně sbíral bavlnu na plantáži.

Spisovatelé (2012)

Český neoficiální název dle Tonyho: Mrchy a spisovatelé". Roztomilejší mrchu, než Lily Collins jsem neviděl od Snídaně s Novou, pardon u Tiffanyho. A vůbec koncentrace mrch v tomhle filmu je na velmi vysoké úrovni, myslím, že to bude novodobá Bible feministek, protože jaké bitch tam předvádí Jennifer Connelly a Liana Liberato, to se jentak nevidí. Greg Kinnear hraje svého tradičně utrápeného čtyřicátníka. Špičkově mi to sedlo. 9/10

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Jeden z nejzbytečnějších filmů, co jsem viděl. Jako dvoudíl akčního TV seriálu by to bylo asi OK, jako film ze zavedené serie to hodně selhává.

Podfukáři (2013)

Dynamicky efektní, efektně dynamické. Letní blockbuster nemusí být jen o záchraně světa za dunění epické hudby. Ve skvělém tempu to nepolevuje až do konce. Obsazení velmi sympatické. Po druhém shlédnutí musím zvýšit hodnocení, bavil jsem se monstrozně. 9/10

Adamova jablka (2005)

Od tohodle snímku jsem vůbec nevěděl, co čekat a obdivuju toho, kdo jo. Mikkelsen tradičně špičkový. Celkově je ten film tak kouzelně debilní, že se na něj nedá zlobit a člověk mu leccos odpustí, ano i tu klišoidnost v některých momentech. Parádně jsem se bavil.

Láska a jiné pohromy (2006)

Překvapivě kvalitní romcom. Pokud hledáte tip na večer a máte nakoukáno většinu profláklých romcomů, tohle by pro Vás mohla být správná volba. Věřím, že hlavně partnerkám/přítelkyním se to bude hodně líbit. Brittany Murphy je tu hodně cute (škoda jí....) Překvapivě tu není otravná obligátní gay vložka a vzhledem k ději je i dost na místě. Hodně sympatická je hra se 4. bariérou, přímo jí to neprolamuje, ale párkrát to na ní hodně sympaticky zaklepe. Hodně fajn jsou 2 camea v závěru. :-) Pokud máte (jako já) rádi Notting Hill a Snídani u Tiffanyho, tak tady si přijdete na své. V některých scénách to na ně vyloženě naráží a cituje. Za mne hodně velké překvapení. 7/10