Evangelium: 1.11 Monstrum (2007)

Tak nevím... Těžko fandit hrdinovy bez charakteru a bez špetky osobnosti. Jako bych se koukal na prázdnou schránku co má podobu člověka. Neviděl jsem původní sérii, ale slyšel jsem o ni samou chválu, ale tenhle film se pro člověka co neviděl sériál může zdát dost těžkopádný.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Lepší jak první film rozhodně víc akce a konečně aspon trochu náznak nějaké zápletky, ale nadruhou stranu musíte nad tím vypnout mozek jinak se z toho stane trapný komiksový kýč 65%.

Hana jori dango 2 (2007) (seriál)

Druhá série se mi líbila výrazně více, prostě je taková řekněme dospělejší a vidíme taky posun v Tsukasově povaze k lepšímu, takže vývoj postavy hraje prim. Jak první tak i druhá série má výborný soundtrack, který tam perfektně sedí, navíc asi hned tak se nepovede, aby se v seriálu sešlo tolik hvězdných herců jako v této doramě. Jasně původní složení se vrací o to to měli tvůrci lehčí, ale už to není jen hvězdný Jun Matsumoto z Arashi, ale už i Shota Matsuda nebo Shun Oguri, kteří mezi první a druhou sérií dokázali výrazně prorazit. Těžko říct jestli na tom měla zásluhu první série, která je vyšvihla a nebo měli tvůrci prostě štěstí a podařilo se jim v roce 2005 prostě trefit budoucí hereckou elitu. Prospělo i více epizod než před dvěma lety, nebylo takové uspěchané což jsem z první série cítil. Devět dílů bylo prostě málo. Příběh v druhé řadě se mohl i trochu rozvětvit, potencionál tam určitě byl, ale to by pravděpodobně přidalo i několik dílů, což by nemuselo dopadnout zrovna dobře. No a Eriku Todu jsem vůbec nepoznával, když vzpomenu na Liar Game a na její postavu s téměř křišťálovým srdcem, tak ten kontrast je do očí bijící a bylo to prostě divné. To ale taky znamená, že hrát asi i docela umí v obou rolích byla docela přesvědčivá. No a to finále v hale mě totálně rozsekalo jasných 8/10.

Chuck (2007) (seriál)

K tomuhle seriálu jsem přišel jako slepý k houslím, když jsem jen tak bezduše přepínal programy a zaujala mě scéna s generalisimem. Seriál mě nakonec opravdu nadchnul a hlavně neustále bavil. Tenhle seriál řadím mezi moje nejoblíbenější. 92%

Já, legenda (2007)

Will Smith mi přišel v tomhle filmu takový jednostrunný, moc se mi v tomhle filmu nelíbil ,mohlo to být lepší 75%.

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži (2007)

Docela dobré hlášky Chrise Tuckera, tentokrát bych řekl že zastíňil nevýrázného Jackiho Chana, jako kdyby ho nebavilo hrát s Tuckrem aspoň takový jsem měl pocit 58%.

Lalola (2007) (seriál)

O prázdinách jsem se na to skoro každé ráno díval jsem se hold v sedm ráno nudil, ale nepřišlo mi to nějak špatné (překvapivě) taková vtipná jeblost.

Příkopy (2007) (seriál) odpad!

už ten název je hloupý.

Seirei no moribito (2007) (seriál)

Tohle anime snese i ty nepřísnější měřítka kvality, proto dávám skvělých 92% Paráda, paráda