Halloween II (2009)

Rob se vrátil a dokončil díl ze svého remake v roce 2007 ten film byl opavdu krvavý ale bylo k nepochopení co dělal v jedné z nočních můr Laurie Strodeové paňak z dýní na hlavě a taky bylo naprosto zbytečné aby Michaela doprovázeli při každých vražda jeho matka z koňem a jeho mladší já Rob Zombie sice chtěl ukončit serii tím že odejte (né ukončit spíš zanechat svůj poslední díl) ale Dr. Loomies zemřel skončit z režii a natočit poslední díl to ano ale zabit dr.Loomiese to už teda ne většína jeho fandu to nerozdíchala ti ostatní se jen dívily konec opravdu byl na piču mnohem horší než jednička ale né tak špatné abych jěště nedal pět hvězd za film navíc bez masky Michael vypadal stařej než Loomies nebo dokonce než polda a klasik v halloweenu jedna a dva Šerif Brackett i v prvním halloweenu mi vadili některé hozné nepřesnosti jako panak z dýní steně jak u tohoto dílu i tady bych uplně zapomněl doplnit Loomiese hajzl to byl v tomhle díly a celkem si zasloužít zemřít.Robovy se dala ta smrt loomise odpustit.

Halloween: Zmrtvýchvstání (2002)

Skvělý díl Rick Rosenthal si sjednal v halloweenu respekt umí asi pořádně točit halloweeny a že mu to sakra jde krvavost je v pohodě atmosféra sice né tak jako v prvním a druhém dílu ale dobré mé hodnocení 72 %

Halloween: H20 (1998)

I když tento díl ušel atmosféra je nenávratně v trapu a krvavost už uplně dávám tři hvězdy jen protože to režíroval Steve Miner a hrála v tom Jamie Lee Curtis a je to pokračování na první dva díly mé hodncení 39 %

Halloween: Prokletí Michaela Myerse (1995)

Tak tento halloween mě překvapil atmosféra je prostě super krvavost jenže michael byl pod ochranou jakýmasi blbam v kapucích tak to je vrchol i přesskvělou krvavost a atmosféru musím dat jednu hvězdičku mé hodnocení 41 %

Halloween 5 (1989)

Tak tohle už nebylo dobré ještě to mělo atmosféru ale jenom mírně svou ještě dobrou krvavost to taky nestratilo mé hodnocení 51 %

Halloween 4: Návrat Michaela Myerse (1988)

Tento halloween je o moc lepší než trapná 3 atmoséra se ještě furt je ale už slaběj než v prvním a druhém díle ale je to dobré mé hodnocení 67 %

Halloween III (1982) odpad!

Absloutní zklamání od prvních dvou dílu tohle nemá nic společného ani z Michaelem ani z halloweenem jediné o co tam jde je že jakýsi magor zabijí lidi maskami režisér tohoto filmu je prostě debil ale extrémní brutalitu tohoto filmu musím pochválit ale odpad je op¨dpad mé hodnocení 3 % je to pěkná brutalitka

Halloween II (1981)

Skvělý promyšlený a strašidelný díl Halloweenu se pořádně daří mé hodnocení 99 % a atmosféra je silnější zajmavější a straidelnější než v prvním dílu rozhodně bych hodnotil 10 ********** a brutalita i počet mrtvých se taky víc oživila michael zvedá skore

Halloween (1978)

Jeden z nejlepších filmů mě flm nevystrašil ale jeho děj i atmosféra měly skvělé učinky na celý film kdyby tam nebylo těch pár kapek krve snad by to ani nebyl horor naštestí tam šlo jednou za 50 minut uvidět trošku krve John Carpenter zase překvapil ale zanechal i na filmu chyby když zarazil Bobovy nuž do srdce tak vůbec netekla krev v hororu zaměřené na krev a vraždy by se to jistě nepřihodilo John Carpenter tady přímo vyždímal všechno napěti ze štábu a pustil jej do filmu kde se každou minutu muselo něco přihodit zvláště na začátku filmu dívím se že v tom roce ještě bylo pivo v plechovce jen nechápu proč proč proč nemohl film trochu okořenit větším masakrem John Carpenter určitě na to má aby dokázal dotáhnout podle jeho rozpočtu určitě by mohl natočit něco víc naturalističtějšího ale i tak je film výborně zaměřený na atmosféru děj vyděšení.A i když mě film nevystrašil tak u někoho to aspoň dokáže.

Halloween (2007)

Tento halloween přišel po letech diváků se jen hrnulo do kina aby viděli new halloween někteří ho milovaly jiní tento film nenávideli pro mě je to skvělé a po letech práce producentů staré serie se vyplatila Rob Zombie boužel jen zkousl míň fantasie a upravil minulou verzi ta změna se mi nelíbila Zombie kameru s nahradní baterii protože tohle bylo zdlouhavé až příliš moc.Ale ten začátek byl výborný prvních 50 minut jsem viděl uplně nový film další čast byla jen dožívání původního dílu se změnami které moc nesedly za to se mi líbil přehnaný počet obětí ve které dal kapku a Pola který se objevil jen krátce s Annie zabil za to nechal Annie naživu vraždy byly asi nejlepším nábojem filmu nemůžu si pomoct ale tento díl není lepší než klasika v roce 1978 vražda rodičů Strodeových byla přímo skvělá i tak jsem si nezvykl na nové herce v klasických postavách ale bylo to jen pár postav můj názor na film to nezměnilo jako remake je to dostatečné.