Slečna zamilovaná (2009)

Lepší než jsem čekala, ale nakonec stejně hloupoučké a nic neříkající.

Na sv. Valentýna (2010)

Chabý odvar Love Actualy. Film u kterého jsem si nepamatovala jméno ani jednoho z hrdinů již v průběhu sledování. Navíc se nedá říct, že by mě jejich osudy zajímaly. Nuda plná zajímavých jmen (herců).

Vzhůru nohama (2001) odpad!

Tenhle typ "modelek" se mi nelíbí, ale to je zas jen můj subjektivní názor. Freddie Prinze Jr. se mi líbí, ale snad vše co jsem s ním viděla byla strašná slátanina a jeho role byla trapná (chudák). Tohle je další slátanina se spoustou chyb, ze které jsem chvílema šílela a opravdu se nesmála ani nerozplývala nad pochybnou romantikou.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Poslední díl patří k tomu nejlepšímu co tahle série nabídla. Efekty a dialogy, co k tomu říct... Herecké výkony nejsou úžasné, ale herci jsou mi všichni dost sympatičtí, takže nemám chuť je hanit - navíc si za celou tu hrůzu určitě pěkně vydělali (good for them). Po první části posledního dílu jsem byla opravdu znechucená, ale tohle bylo dobré. Když jsem před několika lety (tehdy ještě v angličtině skoro horký výtisk v rekordním čase) dočetla, byla jsem trochu zklamaná...

Vražda v Orient expresu (1974)

Pro mě jediným pravým Poirotem zůstává David Suchet. Albert Finney byl na můj vkus trochu moc akční a nedůstojný. Jinak skvěle obsazené a napínavé.

Americký gangster (2007)

Ridley Scott není můj oblíbený režisér, Denzel Washington ani Russell Crowe nejsou mí oblíbení herci, téma filmu není z mých nejoblíbenějších a odkládala jsem zhlédnutí co to šlo. Ale ten film se mi líbil.

P.S. Miluji Tě (2007)

Opravdu divný scénář, divní herci netypičtí pro takové role. Zvláštní film, který nemusím vidět znovu.

King Kong (2005)

Mít na film víc peněz bohužel neznamená lepší filmový zážitek - tedy alespoň pro mě, jako diváka, ne. Naomi Watts je krásná, Adrien Brody vypadá jako čestný muž, Jack Black je patřičně nadšen pro svouj věc. Na první pohled to tedy vypadá dobře, King Kong je známé téma a v podstatě i oblíbené, tudíž také správně. Bohužel nejsem ten typ, co obdivuje film pro vizuální efekty a už vůbec nemám ráda nudné roztahování, kterého se Peter Jackson bohužel neustále dopouští - natáčí pro sebe, ale zepomíná na diváka a na duši filmu, kterou nezíská pouhými krásnými západy slunce.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Hobit je původně malá milá pohádka. Děj jedné útlé knížky je ve filmu rozdělen do tří neskutečně dlouhých dílů (nešvar poslední doby pro vyždímání něčeho původně pěkného do posledního dolaru). Po zhlédnutí prvního si nejsem jistá, jestli na ten další do kina půjdu. Bylo to hezké, ale moc rozvleklé, občas přehnané, občas nuda... A navíc trpaslíci fakt nejsou sexy ani nejvíc cool, i když se mi to někdo bude pokoušet namluvit skoro tři hodiny.