BadAs

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 3.4.2017  21:22
    Osvoboditel (2013)

za prve prvni uvod začátek a záběr na Simonovy záda a cop jak prochazí palacem a vsichni se mu klaní je proste pompezni drsnarna !!! za druhe edgar ramirez představitel simona bolivara je nezkutecný mačo a opravdu kurva silnej krasnej ,charizma potíci chlap !!! a to jsem poctivej heterák .-) za třetí romantická linka s marijou lujzou to je topka romantiky skvost mezi filmy ! scenar v romantických scenách je nerudovsky poeticky a krásně funguje !!! další postavy jsou silne třeba postava kterou zname s her o truny skotsky plukovnik o leary,zklamal mne Jose Antonio Paez hřmotny zrzavy hruzu budici hromotluk a velitel 15 tisic divokých jezdcu je tady jako vousata maco manicka ale neni to nejhorší ...no trochu mám problem s Jose Antoniem De Sucrem který je hned po simonovy druha nejvyznamnejsi postava revoluce a byl prý chodící továrna na charizma ,vojaci jej milovaly na koni bojoval v prvni linii a vybojoval posledni obrovskou bitvu se spanelskem kde porazil Jose canteraca ...taky tam chybela postava Generala De san Martina který osvobodil argentinu a je velkou legendou a byly prately se simonem .-) film je velký krásný ,ale krátky tohle si zaslouzi trilogii s mnoha hodinovou stopazi

• 27.1.2017  22:12
    Daredevil (TV seriál) (2015)

tak tomuhle ani arow s rychlonohým barym nesahaji ani po kotníky .-) tvrdá temna komixarna,plná krve a uveritelneho nasilí ,.-)

• 27.1.2017  22:08
    Lucifer (TV seriál) (2016)

druhá serie tomu dala koule !! oba hlavni hrdinove dostaly prostor jejich postavy jsou cim dal lepší ,z nekterých scén mi obíhá husina .-) pravděpodobně nejlepší serialová dvojka v historii a to beze srandy..a konecne a myslim že uplne poprve se podařilo zachytit vznikajici pomalu vznikajici vztah mezi luciferem a cloe .-)) a i jeho tmavej brácha má co hrát už neni otravný komiksak ale získal charakter a svuj pribeh ,zároven velmi dobrý je vývoj postavy maazikeen která nekdy byla otravna ale ted vse zacina davat smysl a je to silná postava.-)..jediný kdo mne tam vysirá je luciferova máma ale zas neni to s ní až tak zle

• 21.1.2017  22:13

dokonalost tohle jde udělat těžko lépe.-)ale to si zdejší trogloditi neuvedomují!! bravurní hudebni doprovod ze ktereho naskočí husina scenar je velmi povedený a scenerie epicke .-) stejne jak postavy.-) plný pocet

• 16.1.2017  15:37

MÁ nejoblíbenější komedie!!

• 15.1.2017  01:22

jeste lepší než jednička..ziskani slavných koní i pušek,zajimave pribehy,pribeh sama hokinse a hlavne nčoši a schaterhanda .-) a hlavne desitky zkvelých hlasek krásná hudba a uchýlný záporák,magor.-) indiansky apačský humor je bravurni dlouho sem se na tech suhých hláškách tak nezasmal .-DDD Winnetou samotný ma charizma je uveritelný a lidský ,vtipný škodolibí i zabiják

• 15.1.2017  01:16

ultimatni prekvapeni pro mne !!! nechapu nikoho kdo da min nez tri hvezdy.-) od minuty vtazeny do deje uzil sem si to..prvni dil je tvrdy a ponury s par výbornými hlaskamy.-) prekvapeni na plne čáře .

• 15.1.2017  01:14
    Vinnetou (TV seriál) (2016)

pro mne absolutni bomba .-) atmosfericke,dobra hudba ,tvrdák a vtipálek vinnetou a idealista a tentokrat emotivni a zranitelny old schaterhand.-) perfektni sam hokins a naprosto brqavurni indiansky humor..a vyzdvihuju kameru krasne natočeno!!!

• 13.12.2015  16:25

dokonalý návrat,nostalgické krásné zcla jasně říká nám všem co sme začaly srat na život a přátele že toto není dobrý kurz ..nostalgicky za plných pět...jo i mne kurva chybí má stará parta a besztarostný picoviny

• 13.12.2015  16:11
    Turbo Kid (2015)

krásný film,krásná muzika..nebudu ho ani okecavat takový film co nás vrátí zpět k naši dětské najivitě je za plný počet..všechno funguje,poselství vizní na plno a není jedno ..tento sníme má vícero dimenzi a nezkutecne mne bavil

• 15.2.2015  10:50

takhle vypadal náš valentýn .-DDDD zkvělí kino zažítek a hlavně colin firth strká všechny bondy do kapsy..a mladý pan egssy a jeho mops jsou ultimatní dvojka .-DD

• 12.12.2014  08:53

rocket a groot je nejlepší .-DDDDD takhle ujetý míval ..jinak libový záporaci Ronan a jeho kladivo pusobí fakt drsnejc nez thorovo kladivko ..a scena z Modrým Titánem Thanosem sice trvala 1 minutu ale ted už není pochyb o tom kdo je nejmocnejší a nejpropracovanejší postava z marweloskeho univerza..tesim se až Thanos nejsilnejší záporák a nejmocnejsi bytost v galaxii nakope prdel avengerum ve trojce avengers

• 27.10.2014  23:55
    Don Jon (2013)

Jeden z nejkrasnejsich a nejvyzralejsich filmu co mne roztrhal,s krasnym poselstvim..joseph levitt vsem ukazal zkutecnou podstatu a esenci sexu a intymity..jednym slovem nadherne a podle komentaru a hodnoceni to vetsina lidi vubec nepochopila a nemaji na to to vubec pochopit..tleskam kurva ve stoje

• 25.10.2014  18:51
    John Wick (2014)

Zkvela zanrovka ve vsech smerech velmi charizmaticky film,s velmi kvalitnim hereckym obsazenim.-)) a keanu reves v zivotni roly.-)) desitka nej za hustou atmosferu zkutecne souboje bez strihu keanu je machr.-) husty soundtracklahudkove finale,neotrele napady ..krev vs.hudba

• 11.10.2014  09:17
    Bokovka (2004)

naprosto nadherny film..normalne jsem ochrnul a koukal s otevrenou usou..humor je naprosto dokonaly a funguje...a romantika kolem vina ma takovou hloubku ze jsem fakt zazil seme nebe .-)) bravo

• 11.10.2014  08:46

naprosto jasne plná palba .-DDDD mkfrlajn je tu roztomili role alberta mu sedla jak prdel na hrnec,charliz je ,o tyhle holce bych složil klidne sonet konecne badas holka co dobyva srdce losera.-) flasbacky jsou roztomile a cameo s floidem s budoucnosti nma chybu nejeden tady urco utrel nostalgickou slzu smichu.-ú... a ted k hodnocení to fakt nechapu evidentne tu vznikaj dve vlny: pohodari co se radi zasmejou a neresi a hlavne extrenticti masturbatori obrazeci divokych veganskych vecirku a inteleguaskych prednasek o penisu vsehomira...priste si dejte panove a daamy min brukve a kanta a zkste treba jizni moravu a sklipek ,hlavne sklipek ne zadne rodine baleni stareho dobrho sklepmistra .-D

• 19.6.2014  10:28

velmi povedené .-) a Emily to je stará killerka .-D sluší ji takové role

• 7.6.2014  00:24

kurva to byl rockenroll!! lemmy je král ..

• 1.6.2014  00:03

virtuozní číslo řezníka Daniela DAY LEWISE .-) kterýmu zbytek týmu se snaží jakž takž sekundovat .-) krom liama nesona který je ale jen na zacatku za tto je výborný jako vždy

• 31.5.2014  23:57
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

nejhustější animák se žlutými postavami .-DDDD

• 31.5.2014  23:53
    Collateral (2004)

spolu s mohykanem nejlepší film od mana ...nelítostný souboj se mi nelíbí je hoodně přeceněny ..takže tom cruise ási tady vystřihl fakt uplně jinou postavu a j tu v tý šedé dost cool

• 31.5.2014  23:46

nadherná hudba a výprava ...toto asi už michael man nikdy nepřekoná .-/// ...krásné,dojemné,smutné ...the glade melodie až zamrazí a slza nad vzpomínkou nad první laskou zteče po tvářích ...takhle vypada poezie ...ted aby ještě nekdo od fenimoora coopera zfilmoval jiný příběh .-) a nebo stejně nabušeného zálesaka rolpha od seetona .-) těmto filmum vždy budu fandit hlavne proto že jsou tak vzácné .-) west sudy vyjel zkutečně odporného záporáka ze kterého mi zkakala husina .-) tohohle týpka by si nepřál potkat ani jack rozparovac v nejlepší formě ...a daniel day lewis klasicky dobrý ale myslím si že někteří herci ho dokazaly přehrát .-) film na něm rozhodně nestojí tak jak sem zvyklí jinde

• 31.5.2014  20:39

nepřekonatelný fanfan gerarda philipa .-) vtipné,akční, a sexy!!!

• 31.5.2014  19:58

dokonalééé .-DDDD musím souhlasit jedna z nejlepších komedii s pierem možná uplně .-) scena se žárovkou a nebo vlasy nemá chybu .-DDDD

• 31.5.2014  19:47

nejlepší díl .-DDDD v mém pokoji je oběšenec .-DDDDDDDDDDD

• 31.5.2014  19:43
    Smolař (1965)

začátek luise .-) a fakt krutorský .-DDDDDDDDDDD

• 31.5.2014  19:21

legendárnííííí!!!!!!!!!!!!!!!!! o dost lepší než první díl .-) zpoved vede .-DDD a karty ...dva frajeři opravdu ve formě .-)

• 31.5.2014  19:16

nejlepší díl ze čtiřdílné serie o komisaři rizovy zvaném big food .-DDD serie která vás jako vuně zanese na místa co máme rádi .-) ..steno je výborný rejža tohle se povedlo...a bud zase ukazal že terence celkem nepotřebuje..hraje o poznání lépe než terenc .-)

• 31.5.2014  19:14

sdrcovka jak hrom .-) kiru je zpet ve velké formě.-) caputo perlí .-DD bodo je klučík kterýho by chtěl doma každej .-DD a ta krásná hudba při které z nostalgii zavzpomínate na nejhezčí okamžiky svého života .-(( ...na tohle se hezky dívá ..a konec kde kiru si povídá s bodem o jeho tátovy to je i na slzičku .-)

• 5.5.2014  00:52
    Zátah 2 (2014)

O malinko lepsi nez jednicka a nejlepší akční a gangsterskýfilm co kdy vznikl v tomto vesmíru..tohle je nepopsatelný zážítek,byl sem přikován hipnotizován tomu říkám sakra prožít přítomnost a jestli vám ji nějaký film zprostředkuje tak brutálně je to ta nejlepší reklama sama o sobě,kmotr se může jít zahrabat a všechny ostatní akční filmy od této chvíle vypadají jako omalovánky želva ninja pro nejmenší .-)))..a ted zacnu kurwvskyyyy narez nemajici obdoby,dobry soundtrack,scenar i pribeh klenot choreografie,iko to dava..cakance krve operace lebky kladivem a grilem,operace holene a cesky basebolkou,prorazeny krk,proslapla hlava,basebolka zasekla v lebce,noze ve strevech,nuz v ocich,srdci,lidi sekani delnickymi kladivy za ziva,a nekolik obradnych podrezaniii...pecka pro akcni fanousky..moralisti se budou svijet hruzou.na ikovu choreografii se diva moc dobre..velka trojka iko,scot adkins a tony.jaa

<< předchozí 1 2 3 4 5 6