Chraň nás od zlého (2014) odpad!

90% filmu se odehrava potme nebo v seru, takze je videt lautr hovno, resp. svit baterky. Zbylych 10% je videt dobre, ale neni se na co divat. Do toho furt nejake panbickarske magoriny, knez, dabel. Hrozna, hrozna kravina. Jeden z mala filmu, ktere jsem nedokoukal. Preskakoval jsem po minutach dopredu, abych to mel drive za sebou. Tesne pred koncem jsem to ale vypl, protoze na to fakt neslo koukat. Otresne. Pokud tomu zde nekdo dava vice nez 1 hvezdu, tak ho fakt nechapu.

Predestination (2014) odpad!

Komorni pribeh, neobycejne nudny a pomaly, zalozeny na tom, ze si spolu vykladaji chlap a baba predelana na chlapa nebo chlap predelany na babu, nevim, nejde to poznat.

Labyrint: Útěk (2014)

Zajímavý námět, slušně natočené, napínavé, dobře vymyšlený konec. Už se těším na dvojku. Připomínalo mi to tak trochu Ztracené smíchané s Kostkou.

Kite (2014)

Takova pricmoudla a psychycky nevyrovnana pubertacka chodi po rozbitem meste a bez potizi likviduje gangstery nejvyssi ligy. Vsechny prebije, vsechny postrili, ji pochopitelne nikdo netrefi ani na 5 metru. Totalni cipovina, otresna blbost. 1 hvezdu davam za S. L. Jacksona, ktery, nechapu proc, vzal roli v tehle kravine.

Třetí světová válka (2001) (TV film) odpad!

Podivil jsem se, ze tento film neni kanadsky. Prave kanadske "thrillery" a se totiz vyznacuji tim, ze nejaka skupina lidi hodinu a pul tlacha o blbostech a tvari se nesmirne dulezite. Zadna akce, zadne napeti, proste nic. Vlastne jen takova TV inscenace zalozena na rozhovorech a levnych interierech. Vse, co by vyzadovalo penize nebo trik je nahrazeno tim, ze si tam o tom 2 lide popovidaji, jake je to hrozne ... Neco jako Ordinace v ruzove zahrade ale po infikovani virem :)

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Skutečnost, že tuhle sračku kouká dost lidí, vypovídá hodně o kvalitě populace. Ano, je to na blití.

Napospas osudu (2014)

Mrzí mě to, ale mi se to líbilo. Kdybychom si odmysleli všechny ty blbosti, tak z toho zbude docela napínava air fly story.

Biznis (2005)

Bony a klid po americku. Skvela 80's.

Časové pásmo bylo změněno