Stín smrti (2022) odpad!

TV film pro ženy, které však nejsou moc náročné. (5%)

24 hodin: Dnes neumírej (2014) (seriál)

Je třeba ocenit, že zde nebylo nepřiměřeně mnoho prostojů, většinou se něco dělo a nebyly do toho zaplantané žádné ubrečené děti a jejich hysterické matky a jejich matky. Nějakým těm vykecávačkám jsme se ale stejně nevyhnuli. Na druhou stranu byl ten příběh velice překombinovaný a umělý, tak to vyznělo poměrně sterilně a šablonovitě. Těch šťastných náhod a správných úsudků 2 hlavních hrdinů bylo i na americký počin docela přespříliš. Vytřepaná kamera to shodila ještě o level. (31%)

Millennium (2010) (seriál) odpad!

Nechápu hodnocení. Pro mě jen nezáživná nuda a tlachání. (5%)

24 hodin: Vykoupení (2008) (TV film) odpad!

Tohle bylo tak hloupé, jako by to natočili před 40 lety. Tehdy by to bylo něco jako laciné béčko k Rambovi a ještě s vytřepanou kamerou. (8%)

Šťastně až do smrti (2022)

První půlka byla nudné a protivně uhádané rodinné drámíčko. Už jsem to chtěl z nudy vypnout. Pak se to ale nějak zašmodrchalo a nakonec to šlo celkem rozumně s přeskakováním dodívat. (32%)

Clona (2008) odpad!

Uloudaný, nezajímavý TV film. Vypnuto. (3%)

Blackout (2021) (seriál) odpad!

Německý výtvor kanadského typu, tzn., že máme pár neznámých a nezajímavých obličejů, které si sterilně a ultimátně vážně vykládají o tom, jak je to všechno hrozné, a jinak se neděje vůbec nic. Naivní, hloupý serál, který by byl odpadem, i kdyby to byl jen celovečerák bez těch tun nudného balastu. (3%)

Nene (2022) odpad!

Celý děj tohoto filmu by se vešel do 5 minut. Ta pomalost a nuda je i v porovnání s velmi nudnými filmy nesrovnatelná. Hezká je kamera, námět budiž, ale vše ostatní je úplně špatně. Nic se tam neděje a stejně je to nesrozumitelné a zmatečné, chování postav blbé, "herci" nula, děj nula, smysl nula, rozum nula, režie nula. Jediné, co stálo za to, byla opička, díky které hodnotím o 5% výše, než bych hodnotil bez ní. Škoda, že nedostala více prostoru. (7%)

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Celkové zhodnocení seriálu po 5 sériích je za mě rozpačité. Na jednu stranu prima námět, dokonce 2x, filmařsky téměř OK, kromě trapné akce, na druhou stranu tady máme 80% žvatlacího prudícího balastu a tom, jak se kdo cítí, s kým kdo souloží a co si kdo o kom či o čem myslí. Kdyby to byly všechno jen pouhé 2 celovečerní filmy, prostě jednička a dvojka, bylo by zřejmě prima podívání. V tomhle provedení je to však jako velmi dobrý panák alkoholu naředěný 3 deci špinavé kalné vody. (24%)

Papírový dům (Netflix verze) - Série 5 (2021) (série)

Série 5. plynule navazuje na předchozí sérii, která šla od desíti k pěti a tahle poslední jde od čtyř k nule. Prvních 8 dílů páté série je mix španělské telenovely, sociálního dramatu a céčkové akce doplněné velikou kupou dechberoucích blbých keců. To podle mě dovedlo tento seriál už hluboko pod hranu snesitelnosti. Poslední dva díly ho ale zachránily a vypadá to na skoro důstojný konec. Škoda těch 80% balastu. (16%)

Časové pásmo bylo změněno