Srážky (2022)

krásny pohľad na realitu pozitívnej diskriminácie, naivitu ultraliberálnej mládeže a duchovný život černošskej komunity :) preto 4*

Modrá až na kost (2021) (seriál)

parádne sfilmované, postavy sympatické, dej zaujímavý a napínavý s občasnými pomalšími pasážami, celkovo 4*.. plus 1* za absenciu LGBT a multikulti.

Zpátky z chladu (2022) (seriál)

prvý diel odradil od zbytku.. nezaujímavé dialógy, supernaivné všetko a do toho hneď paľba LGBT naplno.. sorry jako

Lepší než my (2018) (seriál)

Obsadenie, kamera, dej, napätie +, možno potom už až príliš únosov a vydieraní, takže 4*... Plus 1* za to, že som 16x50 minút nemusel čumieť na LGBT, BLM, FEMEN, utlačovaného mohamedána a bieleho rasistu.

Ratchedová (2020) (seriál)

Spočiatku ťažkopádne, ku koncu vlastne napínavé. Úžasné farby, výborné výkony hercov. Mínus 1* za LGBT overload :(

Interceptor (2022)

rozprávka pre americký ľud s nižším IQ

Hvozd (2017) (seriál)

vcelku pozerateľná detektívka, mínus za násilné vmanipulovanie černošskej dcéry do scenára

Temné léto (2019) (seriál)

straaašne zdĺhavé, stačilo to nasekať do jednej série miesto dvoch

Clickbait (2021) (seriál)

Seriál napínavý, koniec trošku sklamanie.. ale nevadí.. čo vadí je, že som zas a zas musel prehltnúť dávku LGBT a pozitívneho islamu a samozrejme nechýbala zmiešaná čierno-biela rodinka.. preto nekompromisne bod dole

Zase nepoužitelní (2022)

jasné :) beloch za belochom rasista :) až na pár vtipných scén plytká progresivistická pičovina