Godzilla (2014) odpad!

nepopsatelná hovadina

Rodinný film (2015) odpad!

Čekal jsem nějaké hutné drama o totálním rozkladu jedné rodiny, ale dostalo se mi sračky plné trapných happynedů a mizerných hereckých výkonů

Nepřítel státu (1998)

Pěkná hi-tec podívaná s herci, kteří nezklamou. a velice solidním dějem!

Válka policajtů (2004)

Skvělá kriminálka, se skvělým napětím a parádním noir nádechem. Depardieu hraje takovýho karieristickýho hajzla, že jeho postavu určitě museli určitě vytvořit podle někoho skutečného.

Špunti na vodě (2017)

Naprosto zbytečnej film těžící ze slavného S Tebou mě baví svět, tedy ze scénáře pánské jízdy, ne zcela dobrovolně, okořeněné jejich dětmi. Vtipná místa jsou spíše pokusem o grotesku bez nějakého propojení s dějem. Snad jen herectví mého oblíbence Hnyka Čermáka a emeritního idiota :-) Pavla Lišky v tom filmu za něco stojí.

Upír z Feratu (1981)

po čase, jsem se pokusil na ten film koukat, protože naposledy jsem jej viděl snad ještě za minulého režimu a tenkrát se mi celkem líbil, ale tentokrát už sem to nedal, nebudeme si nic nalhávat - je to hrozná volovina. Snad jen ta škodovka je ke kooukání

Parta hic (1976)

Taková komunistická skoro ažagitka za zdravý životní styl, aby všichni byli fit a zdraví a k budování a obraně vlasti připraveni...

Dovolená za trest (2014)

Zbytečně natahovanej děj, kde je stejně od začátku jasné jak to dopadne. Pár zajímavých míst pro zasmání, ale jako celek bez větší zajímavosti. Jen jsem si u filmu uvědomill jak sem starej, když už i Drew hraje matku od dětí.....

Brutální Nikita (1990)

Výborná podívaná, která během děje ani na chvilku nezakolísá. Překvapilo (mile) mě jak Besson dokázal prefektně vyvážit akční scény se scénami ukazující "normální" Nikitin život. Filmu nijak nevadí ani ten krapet happy endovskej konec, naopak! Nesmím zapomenout na Jeana rena, ve své první roli která tak nějak předurčila jaho další fimové kroky. Prostě paráda!