Všechno nebo nic (2017)

Červená knihovna jako vyšitá. Zpočátku jsem měl strach, že z toho bude český samotář v Seattlu či jak se ta romanťárna o knihkupcích s Meg a Tomem jmenovala, naštěstí se tvůrci kopírování vyhnuli, ale děj nijak nezachránili. Bohužel! Překvapil mě zjev Kláry Issové, která tak nějak jakoby dost ztratila svoji dřívější krásu

Jedna za všechny (2014)

Manželka se spojí se dvěmi milenkami svého muže a společně jej zničí, tak tady už schází jenom trpaslíci, světelné meče a cestování časem. Lehce film pozvedávají plavkové kreace Kate Upton

Láska nebeská (2003)

Láska má neskutečné množství podob a aspoň část z nich nám tenhle film ukazuje na celé plejádě dobrý herců. Solidní podívaná

Královna Alžběta: Zlatý věk (2007)

Dobrá kostýmní podíváná na zlatéí věk anglických dějin. Nejsem v téhle části dějin zrovna kovanej tak nedokážu porovnat scénář s realitou, ale pokud to vezmu jenom jako film tak dobrý

23 (2007)

Jediné co na tomhle filmu vytáhnu a rád vytáhnu je Carreyho herectví. Jinak je film dost divnej operující se ztrátou paměti a především s debilní teorií o všudypřítomnosti čísla 23, která je tak trapná, že brání filmu vybudovat jakoukoliv atmosféru a napětí

Zápisník jedné lásky (2004)

Romantika, kde je od samého začátku naprosto jasné jak to je a není. Slabota. Další zapomínací film...

Hokejový zázrak (2004)

Sportovní film podle skutčné události je solidní sportovní podívanou a nic mu neubírá ani fakt, že všichni víme jak to dopadne. Neskutečně film, ale kazí ten podělanej, všudy přítomnej, americkej patos a obrovský vlastenectví, podle mě berou američaní jako ohromný vlastenectví i když jdou ráno s.át

Poslední prázdniny (2006)

Tenhle film nemá co zachránit, ani Karlovy vary, ani Depardieu. Zápletka je dost průhlená a na vodě postavená. Dialogy jsou trapné a Queen Lafitah (vždycky mi to zní jako pseudonym nějaké pornoherečky) prostě hrát neumí a hodila by se spíš do reklamy na odtučňovací kůru.

Shrek (2001)

Můj zamilovanej a podle mého nejlepší animák vůbec. Nikdy bych nevěřil, že se budu v dospělosti takhle bavit u animovaný pohádky. Grafické zpracování, děj, herecké (=dabérské) obsazení všechno na jedničku

50x a stále poprvé (2004)

Škoda, že to tady Drew nesluší tak jako jindy. Film asi není špatnej, pokud máte rádi romantickou podívanou, mně nijak zvlášť neoslovil.