Osm statečných (2006) odpad!

Proboha, proč někdo natočil takovýhle film? Odpovím si sám – pro americké tupce, kterým jsou navzájem si, a logice odporují věci ve filmu jedno, hlavně, že je to doják!

Bobule (2008)

Léto, léto na Pálavě. Tak o tomhle je ten film. Jinak není vůbec o ničem. Ale to léto a letní pohoda je tam vykreslená náádherně. A léto má přeci každý rád!

Už tady nežijeme (2004)

Zvláštní film, nevím jestli to byla oslava nebo odsouzení nevěry. Možná to byl návod jak v manipulovat partnera do nevěry abyste v tom nebyli sami. Nejspíš to je brutální exkurze to našich niter mezi naše tužby a přání Každopádně ta, téměř až zničující, touha nevěrníků z plátna přímo sálala

Spalující touha (1999)

Dvě a půl hodiny sledujete film abyste se dověděli fakt, který má v malíčku každý člověk od puberty – Nejdůležitější na světě je si pořádně zašoustat. Ale abych jenom nehaněl tak musím říct, že atmosféru z níž přímo čiší chtíč, má film skvělou

Díra u Hanušovic (2014)

Tenhle film by klidně mohl mít podtitul „Divoké včely II“ a jako každá správná dvojka taky za moc nestojí Jinak, ale takhle nějak život v díře u (je úplně jedno u čeho) vypadá........

Zejtra napořád (2014)

Film je určitě zajímavej tím, že se nám snaží říct, že občas není špatné udělat si pořádek sám v sobě a pořádně se dívat kolem sebe, protože to nejdůležitější častokrát máme na dosah, jen to pro jeho blízkost nevidíme. Bohužel celá ta podívaná ve mně budí dojem, že se tvůrci nedokázali rozhodnout jestli nám to sdělí komediální nebo vážnou cestou, a tak film s dobrým potenciálem posílají ke dnu trapné scény (divočák v autě, teplej stopař s motorovkou či výběr nástroje k omráčení „mafiána“) a Hongkongský happyend. Škoda!!!

Na ostří nože (1997)

Nejlepší možný důkaz toho, že k natočení suprovýho filmu nepotřebujete velký herecký ansámbl a kdoví jaké triky a podobné volovinky. Stačí Vám jeden úžasnej herec a jeden dobrej herec v kombinaci s úžasnou přírodou ……….a jeden méďa

Sociální síť (2010)

Žádné očekávané vytržení se nekonalo - film mně ničím extra nenadchl (ale abych byl spravedlivý, tak ani vyloženě nezklamal). Docela by mně zajímalo nakolik tenhle příběh odráží SKUTEČNÝ příběh ksichtoknížky!

Bounty (1984)

Řekl bych, že asi nejlepší zpracování tohohle příběhu. Hopkins je jako Bligh (tradičně) skvělej a Gibson působí dost floutkovsky na to abyste mu uvěřili, že byl takhle hloupé nerozvážnosti, jakou vzpoura je, schopen.

Krokodýl Dundee 2 (1988)

Pořád dobré! I když malinko ztrácí šmrnc a lehkost a taky Mick, se bere vážněji než se bral v jedničce, je to pořád dobré. Kdyby všechny "dvojky" byly aspoň takovýhle!!