Obušku, z pytle ven! (1955)

Klasická pohádka s přehrávajcími herci. Ale není to super, když dobro zvítězí a zlo dojde potrestání

Želary (2003)

Obyčejný příběh se snadno předvítaleným dějem, který, kdyby se neodehrával na tak kouzelném místě, kde jako by válka ani nebyla a čas se zastavil tak před sto lety, tak by pravděpodobně nebyl ani ke koukání. Přesto co jsem právě napsal musím říct, že mám tenhle film strašně, strašně moc rád!

Apollo 13 (1995)

Jak se říká „Nejúspěšnější neúspěch“. Film na kterém šlo asi dost pokazit, ale vzhledem k tomu, že scénář napsala historie nešlo na něm asi nic vylepšit. Naštěstí tvůrci nic nepokazili! Suprová podívaná!

Bestie Karla (2006)

Láska ve své nejbrutálnější podobě. Totální zběsilost obou hlavních hrdinů Vás dostane

Nejlepší je to na sněhu (2003) odpad!

Píčovina křížená s totální hovadinou, kde jsem absolutně nechápal co se nám tvůrci snaží sdělit

Smrt krásných srnců (1986)

Co k tomuhle filmu říci : naprosto fantastická podívaná, podle naprosto úžasný knížky. Rudolf Hrušínský ve své nejlepší roli, Berounka, Skvělej Karel Heřmánek. Prostě na Berounce je krásně i když je hnusně a všechno stojí za hovno! I když v tomhle snímku to neplatí do detailu - shánění masa pro své syny dokáže i tu největší krásu upozadit a zkazit! a zlomit člověka k dříve odsuzovaným činům!

Sedm let v Tibetu (1997)

Krásné exteriéry a pro ženy ještě asi i Brad Pitt, jinak na snímku nic extra neshledávám. Příběhů, kde se hlavní hrdina stane součástí něčeho o čem dřív neměl ani tušení nebo tím dokonce opovrhoval a v rámci tohoto poznání nalezne a pozná sám sebe známe dost!

Czech Made Man (2011)

Jan Budař v nezvyklé roli – v roli nelůzra, ale naopak v roli vítěze a machra. Netradiční, ironický pohled na cestu od ničeho ke všemu

Habermannův mlýn (2010)

Perfektně ztvárněné drama jedné z nejtěžších kapitol našich dějin. Skvělí herci, dobrý příběh. Film, ze kterého Vás bude dlouho mrazit v zádech!

Zahulíme, uvidíme (2004) odpad!

Dlouho jsem přemýšlel jak tenhle film ohodnotit, ale lze k němu říct jen jedno Volovina, možná dokonce Volovina na entou……