Reportér (2012)

Nevýrazný a skoro až nudný drama o jednom vyšetřování který hraje vlastně až druhý housle, kde každá z postav má nějakej problém. Reportér McConaughey je skrytej gay, obviněný Cusack je úchyláckej prdlouš, Kidman zase děvka co ho chce a Efron jako nadrženej blbeček co se zabouch do Nicol. Tohle byla je ukázka, ono těch magorů tam totiž bylo víc. Velmi dobrý vizuál ála šedesátky a herecký výkony toto upocené drama ovšem zachraňují a dá se na to koukat, ale žádný zázrak to tedy taky nebyl.

Duchotřesení (2012) (TV film) odpad!

Spíš než horor to byla komedie a navíc pěkně debilní. Trejo si měl radši v pazouře nechat mačetu a vzít po palici celej štáb a byl by klid.

Johanka z Arku (1999)

Nedoceněný Bessonův film. Je to sice dílka, ale dívat se na to dá. Bitevní scény jsou velmi dobře natočené a herci jsou taky skvělí, hlavně na konci výborný Dustin Hoffman.

Bílí muži neumějí skákat (1992)

Na sportovní filmy moc nekoukám, ale tenhle o basketu byl dost povedený. Wesley Snipes to zvládl v poho, ale Woody Harrelson byl lepší.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Naprosto bezchybná česká, kultovní komedie a zároveň i jedna z posledních na které se dá opravdu koukat. Bolek Polívka v životní roli. Jeho Bohuš byl totální frajer, kterej se s tim moc nemazal. Donuťka jako doktor Ulrich byl taky skvělej a všichni ostatní rovněž. No a ty hlášky byly taky neuvěřitelný.

Láska z pasáže (1985)

Oblíbený film z dětství od Soukupa ve kterým hraje klasicky Vaculík a místo Tofiho jsou tady Vašut, Dlouhý a Vetchý. Není to sice taková sranda jako Kamarád do deště, ale zas je to lepší než Vítr v kapse.

48 hodin v Paříži (1988)

Já byl v Paříži dýl jak 48 hodin a takový drama jako Harrison Ford jsem tam nezažil. A komisaře Moulina jsem tam taky nepotkal.

Cizinec (2010)

Přesně ten druh filmu na který se těšíte a pak zjistíte že je to jen další ubohá ptákovina. Johnny Depp se snaží hrát, ale je stejně leklý jako ostatní kolem, no a Angelina mě nikdy moc nebrala. Jediný Benátky šlapou tak jak mají.

Serge Gainsbourg: Heroický život (2010)

Velmi dobrý životopis skvělého, leč kontroverzního hudebníka Serge Gainsbourga. Frantíci ještě stále umějí točit zajímavé filmy a ne že ne. Z počátku jsem si sice nemohl zvyknout na ten "jeho xicht", ale Eric Elmosnino zcela zgainsbourgovatěl a předvedla tak parádní výkon. A nesmím samozřejmě zapomenout na Laetitiu Castu jako Bardotku.

Norbit (2007)

Film ve kterém hraje Eddie Murphy tlustou, blbou a hnusnou ženskou se kladně hodnotit nedá!