Temná věž (2017)

Kdybych neznal Kingův odkaz a mytologii s přehledem bych poslal do pekel.

Hush (2016)

Hush je nepříjemně příjemný. A to mě baví.

The Defenders (2017) (seriál)

Tak dlouho jsme se těšil na tuhle partu až se konečně dostane ke slovu, až sem musel být zákonitě zklamán plytkostí této série. Nebyla to úplná bída, ale čekal bych víc. Mnohem, mnohem víc. DD se pomalu řítí do propasti zapomnění, Luke Cage je pořád neuchopitelný a na přes držku, Luke Cage neurazí, ale nenadchne a tak vše zachraňuje jízlivá a opilá Jessica, která by si v klidu mohla dát vlastní celovečerák se třemi pokračováními. Sigourney mohla dostat mnohem více prostoru a její charakter jen dokresloval bídu, která se celou sérií táhla.

Dunkerk (2017)

Vizuálně depresivní onanie.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Valérian a Laureline budou pravděpodobně hodně zatracovaní. Neznám předlohu, ale hodně jsem se těšil na styl vyprávění jakým byl vyprávěn, snad již legendární, Pátý element. A přesně toho se mi dostalo. Vlastně romantická pohádka, přímočará a bez zbytečných odboček. Hlavní hrdinové jsou tak strašně nesympatičtí, až jsou strašně sympatičtí a proto sem si je hned zamiloval. Stojí to za to, nenechte se odradit.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Po všech pokusech a nekonečných filmech, kde se hledal ten pravý Spider-man se konečně našel. Ze všech trapných pavouků, rozhodně ten nejlepší. I když výběr hlavního záporáka nebyl úplně šťastný, i tak Peter to dokázal utáhnout sám. Všeobecně oceňuji posun Marvelu k více vtipu a ne-úplně složitých dějích. Přece jenom se má člověk primárně bavit a moc u toho nepřemýšlet.

Darkness Rising (2017) odpad!

O čem to vlastně bylo? Těžko říct...