Dalších 365 dní (2022) odpad!

To že je to sračka po stranke filmarskej vidi každý. Skôr ma desí to, že tento film je odraz toho po čom mnohí túžia v bežnom svete. Je to stelesnený instgram. A samozrejme aj zabijak vo filme môže byť pre diváka ten dobrý. Ale tieto postavy sú odpad a metastázy. A ak niekto naozaj tuto seriu vnima ako niečo dobré tak to je potom peklo.

365 dní: Ten den (2022) odpad!

Uz dlho som sa tak dobre nezasmial. Logika isla tam kam fyzika pri rychlo a zbesilo. ak sa toto realne niekomu paci asi by mal vyhladat specialistu...

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

Som silno prekvapený aké vysoké hodnotenie má toto pokračovanie. Film zo 74tého je v rámci hororového žánru extrémne dobrý. Doslova cítiť ten smrad a teplo ktoré v ňom postavy prežívajú. Toto nové pokračovanie je brak. Mal som pocit akoby to nemalo ani režiséra.

Vánoce u našich (2019) (seriál) odpad!

Atmosféra mestečka a Nórskych Vianoc je krásna. No a tu končia moje štedré chvály. Johanne je zo začiatku sympatická no v priebehu niekoľkých častí sa ukáže, že, čo sa týka vzťahov tak je pomerne hlúpa a naivná. V druhej sérii aj zistíme, že to má po matke. Ak by som bol rozvedená 40tníčka alebo vizita 30tníčka asi by som bol z tohto seriálu hotový a hovoril si, že tých cca80% si právom zaslúži. No bohužiaľ nezaslúži. Postava má hlúpe konanie a jej riadenie sa srdcom pripomína robotický vysávač, ktorý naráža do stien. SPOILER ALERT - Za všetko hovorí scéna, kde nachytá svojho zajačika, ako sa bozkáva s inou. Následne ju uistí, že to nič nie je. Ona to hneď zhltne a chce ísť na šupu do vzťahu. Vyštartuje po ňom no on sa zháči. Nato ju odmietne, že to nejde, lebo ide preč. A potom taktiež preto lebo je naňho moc dobrá. No a aj preto lebo je stará a chce mať deti. No a ona to v slzách zaklincuje vetou "Proč si tak zatracene super". Vtedy mi explodoval mozog Fuck the logic. (Trochu mi ten chalan pripomína Timulka zo superstar). Skrátka je to romanca medzi dvoma nesympaťákmi ktorých spojil dobrý sex. Veľmy hlboký príbeh.

365 dní (2020) odpad!

to je taká sračka, ,,tvorcovia,, nemaju ani páru o tom čo je to sex-láska-filmárčina

To Kapitola 2 (2019)

Nechápem tieto hodnotenia a komentáre, ktoré som si prečítal k dvojke. Film je po všetkých stránkach dosť dobrý. Dám iba pár postrehov. Film je blockbuster. Má zarobiť peniaze a teda nemá pomastiť bruško iba vybraným intelektuálom. Ďalej jeho miera hororovosti je určená aj nie stopercentne hororovým fanúšikom. Dej je veľmi zrozumiteľný a človek sa nestráca ani pri značných flashbackoch. No a konec koncov není to iba bohapustá lakačka, človek si tam nájde aj nejáku tú filozofiu. Strach má rôzne podoby, má svoje chápadlá, keď prekonáš strach z dectva zahoja sa jazvy....každý si tam niečo môže nájsť. Dávam 77percent.

Casino.sk (2019)

Videl som pri ceste obrovský pútač na tento film, zaujal ma. Slovenský kasíno celovečerák tu ešte nebol. Tešil som sa na trailer a ten ma....absolútne uspal. Film si samozrejme pozriem. Bojím sa ale, že keď už upútavka je tak nepútavá, má hrozný dabing, štandardné herecké obsadenie a debilne znejúce dialógy prednesené divadelno-rozhlasovým spôsobom, myslím, že to budú opäť vyhodené peniaze. Už len to, že rebuy star je zrejme producentom mi nejak nesedí. Nechcem teda byť pesimista ale typujem 34%.

96 hodin (2008)

Absolútne nechápem prečo sa hodnotenie tohoto filmu prehuplo cez 55%. Ako divák, nedopozeral som. Filmy s konceptom sám proti všetkým, nekompromisný záchranca, oko za oko, pomsta+záchrana, John Wick style, sú super ale toto bolo veľmi slabé a veľmi nadhodnotené. Pre mňa zabitý čas.

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Milujem filmy, ktoré majú všetky zákonitosti sveta na háku. Či už ide o novo béčkové horory alebo prudko akčné blokbástre. Tento film bol ale pre mňa sklamaním. Totižto on nám nedal vodítko, že patrí k vyššie menovaným filmom a teda človek by si ho viacej užil. MEG sa tváril seriózne a preto Stathamove silné reči a chrapčanie vždy keď niekto prestal hovoriť vyzneli debilne. V kocke. Je film zámerne cez čiaru alebo nie? Dali nám to počas filmu nejak vedieť? Hodnotím 20%.

22. července (2018)

Páči sa mi štruktúra, kde vlastne prvá tretina filmu vyrozpráva masaker a zvyšok je o procese a psychologickom dopade na konkrétnych ľudí. Film vytvára silné napätie a k tomu nezapreteľný škandinávsky súčasný štýl. Proste som až na stoličke nadskakoval. Dôvod prečo dám nižššie hodnotenie ako som chcel je ten, že posledná tretina akoby nemierila úplne presne k vyzneniu pointy. Pointa vyznela ale nie v plnej sile. Odporúčam vidieť a hodnotím 80%.