Spartakus (2010) (seriál)

Promo k tomuto seriálu naznačovalo, že nepůjde o nic jiného než bloodfest ve stylu 300.. tohle dodržel pouze pilot. Od druhého dílu se ovšem seriál začal formovat do podoby, která ukazuje všechny "přednosti" Říše jak jí máme všichni rádi - intriky, zvrhlost, gladiátorské bitvy - plus skvěle vygradovaný děj zakončený brutálním masakrem. Doufám, že druhá série (pokud se jí tedy nakonec dočkáme) dozná laťky, která byla je v tomto případě proklatě vysoko!

Pixely (2010)

Frogger, Donkey Kong, Tetris, Space Invaders a Pac-Man se nasrali, že už si s nima nikdo nehraje, tak si přišli sami pohrát k nám!

Hrdinové války (2007)

Na Asiatech se musí obdivovat jedna věc.. že za málo peněz dokáží rozpoutat takové vizuální orgie, o kterých si ostatní mouhou nechat jenom zdát. Američani mají Ryana, Korejci Taegukgi a Číňani Assembly. Ale pozor, válečný film je to pouze z poloviny, jelikož po první hodině a čtvrt příjde část, která se odehrává po válce, kdy sledujeme pátrání velitele Gu, který hledá svou "zmizelou" jednotku. Rozhodně doporučuju i lidem, kteří jinak válečně filmy vůbec nemusí...tenhle si vaši pozornost jistojistě zaslouží.

Čepel smrti (2009) odpad!

Aneb jak se přes známosti sračka neuvěřitelných rozměrů na svět dostala.

Ve jménu krále (2007)

Dvouhodinové peklo v režii Bolla... strašně nudné, rádoby epické, naprosto hloupé a navíc bez Bollovy klasické krvavé nadílky. Jediné, co se oproti Bloodrayne zlepšilo jsou souboje... už to prostě nevypadá, jako kdyby se prvňáčci mlátili s dřevěnýma mečíkama a dávali si pozor na prstíky. Pokud přežijete začátek, který hloupostí přímo stříká do všech stran a máte rádi jenom hutné bitky, tak si film možná jakž takž užijete... já na to koukal skoro 4hodiny.

Fanoušci (2009)

Takhle to dopadá, když se pořád jenom přestříhává a dotáčí.... vypadalo to hodně nadějně, ale skončilo to více než průměrně.

Znovu 17 (2009)

První film s Efronem, kde není jen otravný usmrkaný dement a kde dokonce ukazuje, že umí i hrát (nejen basket).

G. I. Joe (2009)

Díky trailerům jsem Joea nesnášel, ale po zkouknutí celého filmu je můj celkový dojem opačný. Čert vem, že se Sommers stejně jako Tamahori vyžívá v hodně špatných trikových záběrech, a že jich tam cpe zbytečně moc (honička v Paříži neměla moc daleko k závěrečné honičce v Torque.... kterou ani jeden ze zmíněných režisérů netočil... děsivé), hlavní je to, že film deliveruje přesně to, co sliboval! AKCI! Neuvěřitelně moc akce, která se zastaví jen na pár okamžiků, kdy postavy dlábnou nějakou naprostou hloupost a potom se jede dál. Naštěstí je zde děj opravdu až na páté koleji, takže to nedopadlo jako naprosto debilní Van Helsing. Sommers se vrátil do dob Mumií a pevně doufám, že pokud mu přiklepnou i dvojku, tak to bude ještě lepší!