Uteč (2017)

Pro toho, kdo to neviděl, tohle nečtěte. Tohle bylo opravdu hodně zajímavé, narůstalo tam to správné napětí a zjištění skrz hypnózu do tzv. propadliště bylo docela drsné, ale hvězda dolů za zjištění o transplantaci, protože jsem čekala nějaký důmyslnější nápad. Každopádně mě to jinak vůbec nezklamalo, ti lidé byli správně ujetí a místo rasismu zvolili opak, ale do extrému. Vůbec jsem se nenudila a chudáci ti černí, kterým provedli tu transplantaci. Být otrokem druhého určitě není příjemné, když vlastně jste v té černé díře a všechno vnímáte, ale nikdo neslyší váš křik o pomoc a hlavně už není cesta zpět, když vám chybí část mozku.

Pouto (2017)

Pouto dvojčat až za hrob. Bylo to napínavé, úplně jsem se do toho zabrala a odběhla jsem si jen na záchod, když už jsem opravdu musela :D, ale jinak bych od toho filmu neodešla. Nevím, proč jsem dala jen čtyři hvězdy, přitom jsem mohla dát plný počet, ale nějak mě ten příběh vykolejil, nehledě na to, že tam hrála herečka, která hrála v seriálu Prolhané krásky. Měla jsem ji ráda a i v tomto filmu hrála senzačně, jenže.....nedokážu vysvětlit, proč jsem dala o jednu hvězdu méně. Možná proto, že mám sama psychické problémy, i když nejde o halucinace, ale není lehké mít hlas, který Vám říká, co máte dělat. To už jsem zažila i já, ale jen chvilkově. Vrátila jsem se do reality dřív, než bylo pozdě a teď je vše v pořádku a jsem zdravá. Mohu jen doporučit, ale ne lidem kteří trpí poruchou mimo realitu, protože je to silné drama a já sama jsem z toho byla trochu v šoku.

Rande naslepo (2017)

Tento film mi znovu připomněl, že když něco opravdu chcete z hloubi své duše, nemusíte mít všech pět smyslů a já jsem ráda za to, že mám všechny a tudíž by v tom byl čert, abych si nesplnila své sny a díky tomuto brilantnímu filmu vím, že půjdu za tím, co opravdu chci z celého srdce a nezastaví mě žádná překážka, protože nejlepší učitel je právě praxe v terénu a bez někdy vtipných a někdy drsných karambolů se nikdo nenaučí, dělat své budoucí povolání na 100%, i kdyby se snažil sebevíc a že tyhle zkušenosti za to stojí, o tom Vás nemusím přesvědčovat.

Mumie (2017)

Já dávám plný počet hvězd, protože pro mě to bylo napínavé od začátku až do konce a nic mě nepřimělo dát třeba jen o jednu hvězdu méně. Asi nejsem dost kritická, ale myslím si, že některé filmy i s tímto jsou příliš nedoceněné. Toť můj názor. Škoda, že jsem na tom nebyla přímo v kině.

Černá labuť (2010)

Velmi intenzivní zážitek. Hranice reality je někdy velmi tenká a naplnění snu (tzv. přes mrtvoly) může být i smrtelné, ale když něco opravdu milujete více než sebe, obětujete i vlastní nevinnost a překonáte i hranice nenávratna.

Počátek (2010)

Sny ve snu. Velmi brilantní nápad. Leonardo hraje jako vždy skvěle a samozřejmě nádherná hudba od mého oblíbence Hanse Zimmera. Jak to ale může dopadnout, když se ve snech snažíme vnuknout jednu jedinou myšlenku? Chvílemi jsem se i ztrácela a nejhlubší fáze spánku, kde čas běží opravdu úplně jinak než při bdění je nejluxusnější. Opravdu skvělý film.

Zaříkávač koní (1998)

Kůň ji zachránil život, ale oba ho mají vzhůru nohama. Přesto se najde člověk, který vnímá koňskou duši a vše se může vrátit zpět do jeho sedla.

Armageddon (1998)

Konec světa? NE, protože žijí i lidé kteří zvolí raději silnou oběť, než aby nechali padnou celý svět.

Titanic (1997)

Zjištění, že by neměl být člověk objetí velkého jmění nebo obětování, ale že by si měl vážit daru pravé lásky.

Tajemný muž (2012)

Napětí, tajemství a báječné rozuzlení.