Paranormal Activity: Prokletí (2014)

Jít na to do kina byla opravdu velká chyba, ale už se stalo. Sága paranormalu je stále slabší, nehledě na další horory s kamerou a ďáblem, které kopírují tuto rutinu.

Zrození ďábla (2014)

Přemýšlela jsem, jestli nedám odpad, ale přece jen ta scéna v lese a scéna na konci docela ušla, ale je to pořád dokola. Přijďte už konečně s něčím novým. Kamera s ďáblem je prostě už stará záležitost a nebo to alespoň příště pořádně osolte, ať to dosáhne alespoň na tři hvězdy. Vím, že jsem možná až moc kritická, ale viděla jsem celou ságu Paranormal Activity i s Prokletím a všechno v kině. Mělo to alespoň trošku něco do sebe, třeba jednička a dvojka byly hodně dobré. Pak už to také sláblo. Už se u těhle hororů, jestli to tak nazvat, vážně nudím. Devils Due je opravdu velká slabota.

Americká krása (1999)

Takových komentářů a já prostě nemám slov. Prostě nemám a asi ani mít nebudu.

Kráska a zvíře (2014)

Musím říci, že se mi to velmi líbilo. Pět hvězd nedávám. protože mi tam pár drobností chybělo. Čekala jsem více milostných scén ze strany zvířete, ale každopádně dobrá práce.

Velkolepé století (2011) (seriál)

Nevím, co se Vám na tomto seriálu nelíbí. Meryem hraje úžasně a každý díl je něčím zajímavý. Dívám se na tento seriál na televizi Doma a nemohu se dočkat 4.řady.

Znovu 17 (2009)

Supr komedie. Moc se mi líbila.

Avatar (2009)

Tak jsem měla možnost vidět prodlouženou verzi, která má 178 minut a líbil se mi film o mnoho více, než verze, kterou jsem viděla v kině, ale i přesto to byl stejně luxusní zážitek jako v kině, tam jsem navíc měla možnost 3D. Vřele doporučuji sehnat si celou verzi. O mnoho jsme v kině přišli :)

Fantom opery (2004)

Nádherná hudba, kostýmy, no prostě vše. Nemohu, než jen souhlasit, že je to nejkrásnější opera, jakou jsem kdy viděla.