Všechno nejhorší (2017)

Jsem i celkem spokojená. Bylo tam dokonce i pár vtipných scén a nebyla to jen klasická vyvražďovačka, ale je fakt, že tentokrát jsem až do samého konce opravdu netušila, kdo se skrývá za tou maskou. Proto čtyři hvězdy a ne tři.

Thor: Ragnarok (2017)

Jeden z nejlepších dílů Thora. Byla jsem na tom v kině a smála jsem se od začátku do konce...nemělo to chybu.

Dreamgirls (2006)

Jelikož mezi mé koníčky patří hudba a sama hraji a zpívám, tak je pro mě tento film inspirací, ale ne pro slávu a peníze, ale pro lásku ke zpěvu, a že je důležitější vyjádření emocí a pocitů při zpěvu, protože co jde ze srdce je nejupřímnější a toho bychom si měli cenit. Peníze budou a my nebudeme. Tak to prostě je!

Přízrak (2017)

Když jsem viděla název filmu A Ghost Story (Přízrak), myslela jsem si, že jde horor, protože ty já mám nejradši. Překvapilo mě, že jde spíš fantastický a poetický film, a jelikož mě přemohla zvědavost, pustila jsem si to. Děj mě totálně dostal, a jak je už ve více komentářích psáno, že stačil jeden dům a přehozené prostěradlo, s tím naprosto souhlasím. Samozřejmě jsem pořád přemýšlela, co má všechno tohle znamenat a škoda, že nevím, co bylo napsáno na tom schovaném papírku. Každopádně jsem film dost dlouho rozdýchávala a pro extrémní kritiky filmů to opravdu není. Se mnou to dost hnulo a myslím si, že tenhle film se mi z paměti jen tak nevymaže. Dala jsem plný počet a musím konstatovat, že mě poprvé mrzí, že mohu dát jen pět hvězd.

Kristy (2014)

Tak tenhle film nemá chybu. Ze začátku boj o život a konec je nakonec úplně excelentní. Opravdu to na mě velmi zapůsobilo. Zachovala bych se stejně jako hlavní hrdinka. Pud sebezáchovy totiž dělá divy a kreativitě se potom meze nekladou. Doporučuji!!!

Vražedná dohoda (2013)

Celou dobu jsem hledala spojitosti a nakonec jsem měla pravdu. Došlo mi to sice až v poslední půlhodině, ale konec stál za to! Nedávám plný počet hvězd, ale pro mě má film hodnotu 85%, asi jsem opět pochopila, že nejsem tak náročný divák. Dokážu najít kouzlo asi v každém trošku promyšleném filmu.

Zjevení (2012)

Mě se film moc líbil. Není radno, zahrávat si s entitami z jiných světů, protože jsou někdy dost nebezpečné a nestává se to jen ve filmu. Vím o tom své, tak pozor. I vyvolávání duchů z legrace bez těch vynikajících přístrojů a měření atd. není zrovna dobrý nápad a může se nám to dost vymstít.

Prvotní strach (1996)

Jindy většinou u filmu prokouknu pointu, i když třeba jen půl hodiny před koncem, ale tady mě konec opravdu dostal. Bylo by to velmi uvěřitelné, takže všem hercům gratuluji k dobrému výkonu, ale Edward Norton byl vyloženě skvělý.

7 životů (2017)

Film se mi opravdu moc líbil. Zápletky byly skvělé a konec přímo úžasný.

Another Me (2013)

Nerozumím tak slabému hodnocení, mě děj příjemně vtáhl a na konci mi ukápla i slza za oběť otce, který chtěl svou dceru jen chránit. Asi nejsem takový kritik.