Vrána 3: Návrat (2000)

POMSTA za jeho přítelkyni, BOLEST, která nemá konce a nehynoucí LÁSKA. "Chci s tebou být navždy!" "Jenom navždy?" Vrána, která nastolí SPRAVEDLNOST!!!

Válka o planetu opic (2017)

Byla jsem mile překvapena. Na konci jsem samozřejmě byla dojatá, ale čekala jsem takový konec, už když došlo k tomu zranění. Řekla bych, že to dopadlo podle mého očekávání a proto dávám plný počet hvězd. V kině to byl opravdu silný zážitek. Mohu jen doporučit.

Deník Anne Frankové (2001) (TV film)

Velmi působivé. Rozhodně si půjčím knihu o Anně Frankové.

Project Lazarus (2016)

Tento film jsem sledovala jedním dechem. Došlo mi, že nemůžeme přírodu jen tak přelstít. Mít možnost vzít si život, abych netrpěla při nemoci mi přijde jako dobrý nápad, ale znovuzrození už NE!

Jeden den (2011)

Celý film se mi velmi líbil, ale o hvězdu méně za konec.

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Tak tohle je přesně to, čeho bychom se měli vyvarovat. Ano, je skvělé najít vražedkyni, ale narušit soukromí přítele? To už je opravdu MOC. Tento film mě velmi potěšil i nepotěšil. Potěšil mě v tom, že ukazuje, jak zrádné je porušení soukromí. Nepotěšil právě v tom, že takhle možná časem dopadneme. Když už to dokáží vymyslet, tak to možná za pár stovek nebo i desítek let dokáží zrealizovat. Pět hvězd je možná odvážné hodnocení, ale první hvězda je za výborný herecký výkon Emmy Watson, druhá hvězda je za skvělou myšlenku, třetí hvězda je za uvědomění si naší cenné reality, čtvrtá hvězda je za myšlenku, že tajemství je lež, to jsem si uvědomila, že je to celé naruby a pátá hvězda za epický konec sdílení všech. Možná jsem právě otevřela své myšlení, ale zbytek už zůstane mým tajemstvím (lží). :D

Hannibal (2013) (seriál)

Co dodat? Morbidní a fantastické zároveň.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem (2015) (seriál)

Sleduji tento seriál v originálním znění s českými titulky. Stránka je www.kosem.cz, mohu jen doporučit a zároveň je to k nalezení i na facebooku. Přeji krásnou podívanou :)

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Momentálně sleduji sedmou řadu a nemohu se dočkat rozuzlení, ale zároveň mě mrzí, že skončí to nekonečné drama z A, v poslední řadě s A.D. Nejvíce se mi líbily díly s domem pro panenky. To bylo hrozně napínavé. Mají to propracované velmi dobře. Musím dát bohužel jen čtyři hvězdy, protože některé díly byly trochu nudné.

Interstellar (2014)

Abych byla upřímná, vesmíru jako takového se bojím. Asi bych nedokázala opustit zemi, ale zase na druhou stranu, nemohu vědět, jak bych se zachovala, kdyby měl nastat konec světa. Zajímavá strategie černé díry. Zajímá mě, co je skutečně za tím horizontem událostí. Troufám si říct, že smrt ne, ale mohu se mýlit.