Psí poslání (2017)

Byla jsem na filmu v kině a moc se mi líbil. Dojal i kamaráda a to už je, co říct. Mohu jen doporučit. Zajímavé by bylo, kdyby opravdu byl tohle smysl psího života a jeho poslání, tak vzhůru do kina. :)

Sinister (2012)

Fakt jsem měla, co dělat, abych nepřišla o rozum, ty vraždy byly fakt brutální a ten zvrat na konci filmu byl vážně dost hustej. Měla jsem husinu ještě týden.

Chraň nás od zlého (2014)

Moc zajímavý snímek, ale horor v moci ďábla byl strašidelnější.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Opravdu velmi dojemné a pravdivé. V kině brečeli snad všichni. :(

Ztraceni (2004) (seriál)

I když jsem opravdu v některých momentech absolutně nechápala, co se to vlastně děje, tak jsem se náramně bavila a musím uznat, že to bylo velmi dobře promyšlené. Já naštěstí sledovala seriál, když už byly všechny série k dispozici a pouštěla jsem si jeden díl za druhým, abych o nic nepřišla i do časných ranních hodin :D

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Tohle je opravdu suprový upírský seriál. Těším se na 7. řadu, snad už poslední.

Tudorovci (2007) (seriál)

Tenhle anglický král mi opravdu pil krev, nejraději jsem totiž měla Annu Boleynovou.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Opravdu slušné příběhy, při kterých mě dost často mrazilo v zádech, když jsem zjistila, že jsou pravdivé.

Temné nebe (1996) (seriál)

Miluju seriály i filmy s mimozemskou invazí. Tenhle seriál mi opravdu bere dech.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Jeden z mých oblíbených seriálů. Těším se na 6. řadu, ale konec té páté se mi teda vůbec nelíbil a i celý průběh byl slabší než předešlé řady.