Sůl nad zlato (1982)

Fantastická pohádka, avšak pouze s původním českým dabingem nebo v původním slovenském znění! To co z ní pak udělali "umělci", když třeba Ladislav Županič mluvil Jozefa Krónera, to nebylo k pláči, ale přímo k potoku slz!!!!

Dobrá Voda (1982) (seriál)

Takový seriál už dnešní rádoby "umělci" nenatočí ani kdyby se pos.r.ali. Jinak musím tady vyzdvihnout roli dědy, výborně zahranou Milošem Nedbalem! Kdyby se jeho slov drželi lidi dneska, nebyl by tenhle stát v takových sračkách jako teď!

Discopříběh 2 (1991)

Jaký je tohle odpad??? Vysvětlete mi to někdo! Avšak mějte svůj názor a nepapouškujte pana děkana z fakulty nebo ochrápaného Knížepána! Jenom škoda, že větší prostor zde nedostal Pavel Nový!

Romance pro křídlovku (1966)

Dlouho sem si říkal, že pokud námět napsal František Hrubín, bude to něco na způsob nějaké trapárny z čítanky! Jsem rád, že sem se zmýlil!!!!!

Ďáblova past (1961)

Pro mě zatím nejlepší Vláčilův film, co sem viděl!

Neporažení (1956)

Vynikající film o tom, kterak se pár obyčejných vojáků vzepře ostudným rozkazům a rozhodnou se bránit svoji vlast, byť zbytečně! Když tuhle republiku zradili angličtí lordi a francouzští žabožrouti, prezident Beneš utekl jako zbabělec, byly to jediní Komunisté, kde se ještě chtěli bránit. To není ideologie, pouhé konstatování!!! Dneska by se nic takového nestalo. Chrání nás přece NATO, E.U. a hlavně ospalý Knížepán. Uvědomte si konečně, že kdyby se historie opakovala, tak nás tito "ochránci" hodí stejně tak přes palubu, jako tenkrát!!!! Konečně alespoň trochu sympatická role Vladimíra Kršky. Z jeho ožraly v Sanitce mi bylo skutečně špatně!!!

Čapkovy povídky (1947)

Když sleduju Františka Smolíka jako Pánaboha, běhá mi mráz po zádech!

Bláznivá střela (1988)

Vynikající film, ovšem musí to být nadabováno Janem Pohanem!!! Nejlepší hláška: Bingo!!!!!!

Pumpaři od Zlaté podkovy (1978)

Můj kultovní film! Kdyby socialismus vydržel do dnešní doby, určitě bych měl nějaký takový povolání, kde by to sypalo! Pumpař, bagrista...... To auto s Mistrem Gottem bych chtěl! :-) Vytáčel mě tam jen chorobný poctivec Lohniský!