• Mysteriózní

Útok žraloka (2009) (TV film)

Těžce podprůměrný žraločí film, který z odpadních vod zachraňuje jen nápad spojení žraloků s tsunami.

Spalovač mrtvol (1968)

Famózní psycho. Hrušinský je prostě bůh. Legendárnío spalovače mrtvol už asi jen tak něco nepřekoná. Mrazivé, útok na psychiku a výborné herecké výkony. Pokaždé na to čučím jako na zjevení.

Řbitov zviřátek (2019)

Solidní podívaná, která by neměla diváky urazit. Má to atmosféru, slušné ztvárnění tajemného pohřebiště a perfektně ztvárněnou z mrtbých vstalou holčinu. Ke konci se i přitlačí slušně na pilu i když samej závěr nikoho nemohl překvapit. Já byl rozhodně spokojenej. Další slušnej zářez od Kingovi knihovny.

Život po životě (2010)

Pohodová večerní oddychovka s nádechem tajemna, ale opravdu jen decentní. V první řadě se nejedná o horror, to divák musí mít na paměti a podle toho k tomuto filmu přistupovat. Ideální ke sklence vína na vypnutí.

Hon na ponorku (1990)

Famózní ponorkové drama které opravdu tvrdě šlape na paty nejlepšímu ponorkovýmu filmu všech dob Ponorka. Tuhle podívanou můžu jedině doporučit.

Zodiac (2007)

Tak tohle se opravdu povedlo. Dokonalost.

Lhář, lhář (1997)

Pohodovka u které se opravdu pobavíte. Svůj účel splní dokonale.

The Furies (2019)

Takže řekněme si to na rovinu, v tomhle filmu nějakou logiku, či děj opravdu nehledejte. V podstatě jde jen o přehlídku opravdu povedených gore scén, které připomínají práci mistra Fulciho a co se taky hodně povedlo tak byly masky zabijáků. Já byl celkem spokojen, zábava na večer zaručena a fanoušci Fulciho budou jistě spokojeni.

Kořist (2019)

Aja se nám vrací i když trochu jinak k než bychom čekali. Na krvavé orgie rovnou zapomeňme, i když se samozřejmě nějaké gore objeví, podle mě ho je akorát a přesně zapadá do daného filmu, ale věřím tomu, že mnozí budou naříkat a ohrnovat nos. Na rovinu musím říct, že tohle se Ajovi opět povedlo, tentokrát zaplul do ekohororu a výsledek je opravdu parádní. Prakticky komorní podívaná o dceři s otcem bojujících o život s bandou aligátorů. Kouká se na to moc pěkně a aligátoři vypadají opravdu povedeně. Jedná se jednoznačně o jeden z nejlepších aligátořích filmů co jsem viděl, Aja si s ním rozhodně ostudu neudělal a můžu doporučit. Tato žánrová jednohubka za podívanou rozhodně stojí.

Takové krásné šaty (2018)

Bizární peklo v obchoďáku s hadrama. No nejzábavnější část filmu se odehrávala v obchoďáku, škoda, že této části nebylo dáno více prostoru. Gotická upírka s vyšinutým sluhou a pomocnicemi super, se zbytkem to už je horší. Tento film rozhodně není pro každého. Za mě průměr.