Djkoma

Djkoma

Filip Kovárník

okres Pardubice
never ending smile:)

homepage

1473 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  Hry bez hranic (TV pořad) (1965)

  Už ani nevím kolik mi bylo, když jsem poprvé shlédl tento geniální pořad, který mě provázel mnoho let. Škoda, že už se Hry bez hranic nekonají, rozhodně bych se na ně znovu díval a bavil se.

 • poster

  Amazing Race: O milion kolem světa (TV pořad) (2001)

  Výborná záležitost, která díky kvalitnímu výběru a zajímavým lokacím baví každou sezonu. Nepamatuji si vysloveně slabou sezonu, v které bych někomu nefandil, někdo mi nevadil a neviděl jsem skoro celý svět. Mezi Reality show jde o velmi zajímavý počin, který možná nezaujme všechny, ale jehož prožití musí být úžasný zážitek. Třeba se jednou "hra okolo světa" dostane i k nám :). Sezona IX.: úchvatná jízda, plná soubojů na ostří nože, perfektně vybrané týmy, které si dokázaly konkurovat prakticky neustále. Výhry v etapách byly několikrát nečekané. Celkový tým, který získal 1 milion dolarů byl od prvního okamžiku mým soukromím favoritem a moc jsem jim to přál (závěrečný nervák s vlajkami je naprosto boží). Bezchybných 5*/100% za dosavadní nejzajímavější jízdu. TTOW! Sezona X.: slušná sezona. Několik týmů je od počátku odepsaných a jeden z nich, opravdu nejvíce pro mě nenáviděný tým s upištěnou ženskou, vydrží z looserů nejdéle. Jinak ze všech týmů jsou 3-4 silné, z kterých jsem fandil krásným Misskám (Dustin!Dustin!), ale několik dílů bylo bez gradace a týmy chvílemi dost nudili. 80% Sezona XI.: all star sezona mě poněkud zklamala v týmech, kde byla více než polovička zúčastněných předem odepsána a naopak potěšil výkon "netradiční dvojce sestřenic" a celé finále. Osobně jsem fandil misskám:) tak třeba příště 85%. Sezona XII.: z počátku nesympatické týmy se rychle vyfiltrovaly a závěr je opravdu vynikající. Především v druhé půlce jízda...85%Sezona XIII.: Opět zbytečné týmy, ale celkem sranda především v druhé půlce. Rozhodně nezapomenutelný "pochod" Dana:) to se budete smát hodně dlouho... 85%Sezona XIV.:tradičně slabší začátek, ale brzy se začalo ukazovat, které týmy budou opravdu silné. Finální trojice tak nebyla překvapení a závodu nechyběli americké emoce (Luck), emoce (roztleskávačky) i rodinka (Japončíci). Typicky americký sezona se vším, co amerika miluje... ale stejně těch 85% tam spadne i za ten finální propad z první příčky na třetí v poslední překážce a dvojici malých mužů, co dostali 2 hodiny stopku:)

 • poster

  Na plovárně (TV pořad) (1998)

 • poster

  Victoria's Secret Fashion Show, The (TV pořad) (2007)

  Nelze nic vytknout. Opravdu krásné modelky, sympatické, svěží v čele s neskutečně milou Heidi Klum. Velmi potěšily také sestříhané rozhovory o největších hvězdách, kde si můžeme například prohlédnout mladičkou Karolínu Kurkovou ještě oblečenou ala komunistické dítě (kdo by v ní viděl modelku?). Mnohem uvolněnější než např přehlídka z roku 2008, což je pouze ku prospěchu. Soutěž o "dívku, která si to zkusí s námi" je jen třešnička na dortu pravděpodobně nejlepší módní přehlídky Victoria's Secret v její historii.

 • poster

  Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990)

  Soutěž mého dětství. Neskutečná podívaná, která mě pohltila při každém sledování. Nic jsem nesledoval tak pravidelně možná s výjimkou milovaných Her bez hranic. Ještě dnes si vybavuji dokonalou hudbu a všechny různé postavy z celého putování soutěžících po nádherné pevnosti někde u Francie. Kdo neviděl, tak pro mě není člověk...

 • poster

  Hyde Park (TV pořad) (2010)

  Zatím nejpůsobivější rozhovor v Hyde parku, co jsem měl možnost vidět, byl s Honzou Šibikem (pro mě jménem dříve neznámý fotograf např. Reflexu, ale po tomto rozhovoru jsem konečně procitl:)a to jeho fotografie mi nejsou neznámé, jen mi nějak utekl:)). Celá konstrukce pořadu na bázi interaktivity live otázky např. z výstavy, poté z twitter, emailu, sms, případně facebooku. V podstatě kdokoliv se může na cokoliv zeptat a to dodává hyde parku na neopakovatelnosti a zajímavosti.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace