Svatba na bitevním poli (2008)

Další z trapných českých komedií, kromě pár, opravdu jen pár hlášek je to film o ničem a naprosto ničím nezaujme snad kromě pár krásných slečen a prostředí vesnice.

Kanadská noc (2008) (TV film)

Na české poměry velice povedený snímek, takové drama, které člověka nedovolí ani na chvilinku odejít, sice žádná akce, ale člověk čeká co z toho bude a jak to dopadne. Radši by se měli točit takováto dramata než trapné komedie, kterých je spousta a 90% je tuctových a podprůměrných.

Howlův kráčející hrad (2004)

Film, který jsem viděl v televizi mě hlavně překvapil už tím, že ho v televizi dávají, i když na čt2 to takové překvapení zase asi ani moc není. Film krásný svými efekty a i dost zajímavým dějem, kterému prostě méně než 4 hvězdičky dát snad ani nelze.

Venkovský učitel (2008)

Celkově film na české poměry dost nadprůměrný, problém je, že první polovina filmu je o ničem a vůbec ale vůbec se tam nic neděje, děj jenom stojí a i když druhá polovina filmu je skoro vynikající a člověka chytne, tak naopak po půl hodině jsem měl velkou chuť to vypnout, takže celkově takové trochu rozporuplné pocity, ale jinak vynikající herecké výkony většiny postav.

Muzikál ze střední 2 (2007) (TV film)

Stejný příběh a v podstatě i děj jako jednička, samozřejmě i stejný konec, jednička byla ještě v pohodě, protože to bylo poprvé, ale dvojika byla prostě jako přes kopírák a těch písniček bylo až moc, jednu hvězdičku dávám, že to nebyla tak hrozná nuda, abych dal odpad.

Arachnofobie (1990)

Opět další značně podprůměrný horor se "zvířátky", nechápu tak vysoké hodnocení, opět nelogické scény a skoro nesmrtelní pavouci s logickým myšlením, hlavně ten "generál" na konci a nelogické a předvídatelné chování lidí, proč se takový filmy pořád točí???

Eloise v hotelu Plaza (2003) (TV film) odpad!

Dlouho jsem uvažoval co tomuhle filmu dát, ale nakonec jsem dal odpad, protože malá Eloise je tak hrozně nesympatická a otravná, že bych jí nejradši vymazal z obrazovky. Eloise má obrovský vliv v hotelu a všechno zná a umí ale nejvíc ze všeho umí otravovat a kazit filmy.

Virus (1999)

První polovina filmu nebyla špatná, je to možná tím, že člověk ze začátku nic nevěděl, nakonec se v druhé půlce dozvěděl, velice stereotypní téma a bylo tam spousty klišé, člověk přesně věděl jak to dopadne a hlavně kdo umře, takže nakonec jen tuctovej značně podprůměrnej ("shit") film.

Zbožňuju svatby (2005)

Klasická americká romantická komedie, podobný scénář, samozřejmě spousty klišé, to se od takových filmů čeká, to je normální, akorát to někdy už leze na nervy, nebýt aspoň Heather Graham, která jediná vyčnívá nad ostatní, tak to stojí úplně za nic.

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Taková píčovinka, příběh stejný jako vždy, ale to už se ani tak brát nedá, spíš to hodnotím z toho hlediska, že to byla prostě oddychovka s trochou srandy a taky i nějakýma písničkama (metal to sice nebyl :-), ale i tak).