Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Zmatečná podivnost. Většinu času jsem měl dojem, že jsem neviděl nějaký "předchozí" díl, nečetl řadu předloh nebo se prostě jen popletl střihač. Přitom pár fajn scén by se tam našlo a jedna postava je vyloženě fajn (Jacob Kowalski Dana Foglera).

Osmý smysl (2015) (seriál)

Pokud vám LGBT soap opera s matrixovským finále přijde jako dobrý nápad, tak jděte do toho! Já k tomu mám svoje výhrady, hlavně jsem se často (narozdíl od "Atlasu mraků") nudil a z postav mě fakt bavil vlastně jen Lito. Ale má to řadu super momentů a scén, nápad fajn, hudba super, herci dobří.

Black Mass: Špinavá hra (2015)

První půlka celkem nuda a velmi velmi průměrná gangsterka, ale druhá část je méně předvídatelná a zábavnější. Depp vlastně není hlavní postava, ale to vůbec nevadí.

47 metrů (2017)

Ty holky jsou otravné, ale je to uvěřitelné a hlavně ke konci napínavé.

Ve jménu krve (2016)

Mel pořád válí a chtělo by to novou "Lethal Weapon"! Ale tohle dílko je slaboučké b-éčko s jen jednou dobrou akcí a otravnými postavami.

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Spíš takový pilot k seriálu, který měl být o 45min kratší, než plnohodnotný biják.

Hranice smrti (2007)

Rozhodně to lepší ze všech "Texaských masakrů". Gens servíruje brutalitu s rozumnou mírou nadsázky, má to spád a "sympatické" postavy.

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Nebavila mě ta zvláštní atmosféra jedničky, dvojka na atmosféru rezignuje (pro mě dobře) a je jen televizní detektivkou na úrovni jednoho dílu "Kriminálky Las Vegas". Úvod je super, pak tomu strašně spadne řetěz a Tomovo drama na téma "jsem otec, nejsem otec, jaký jsem to otec" je nechtěná parodie. Konec je celkem ok, taková "Spectre" karneval honička. Rádio FilmWave celá recenze na SoundCloud...