Čarodějky z Eastwicku (1987)

Moje očekávání bylo poněkud větší... přes jisté rozčarování však musím ocenit herecký výkon Jacka Nicholsona, ale rovněž ženského osazenstva. S hodnocením se nedokážu přenést přes 3*, neboť pocit, že podruhé si již tento snímek nepustím, je více než silný.

The Texas Rangers (1936)

Vzhledem k roku vzniku se jedná o poměrně atraktivní počin, jenž servíruje vcelku nevšední příběh. Pro fanoušky westernu se dozajista jedná o skrytý a polozapomenutý poklad.

Sever - Pomáhat a chránit (2019) (epizoda)

První epizoda nastínila zajímavý směr, kterým se seriál bude ubírat. Uvidíme, jak si další díly povedou, ovšem s úvodní části jsem byl spokojen. Až na několik faktických nedostatků neměl tento počin nic, čím by urazil.

Dukla - krev a mýtus 1: Osudný obzor (1999) (TV film)

Velice zdařilý dokument, který by byl též vhodným doplňkem učiva dějepisu. Výpovědi účastníků a návštěva tehdejších bojišť zapůsobí.

Peter Falk, Columbův poslední případ (2018) (TV film)

Povinnost pro všechny fanoušky Columba a jeho představitele Petera Falka. Dokument přináší řadu zajímavých informací a rozhovorů.

Moravia Incognita (2013) (pořad)

Za díl o Boskovicích rozhodně plný počet. Coby tamní občan s radostí sleduji záběry na památky našeho města a připomínám si jeho krásu i bohatou historii. V mnoha ohledech je možné se dozvědět i něco nového, což potěší dvojnásob. Problémem u Boskovic znalých diváků bude asi pouze pocit, že pořad mohl trvat déle, neboť řada zajímavých míst a informací s nimi spojených tu logicky nemohla zaznít.

Hádanky domů života - Boskovice (2017) (epizoda)

Jakožto Boskovák nemohu hodnotit jinak. Spousta krásných záběrů a užitečných informací. Škoda, že nebyla zmíněna mikve, když už se některé odbočky od funerální tematiky uskutečnily.

Čekání na pomstu (2018) (TV film)

Taková jednohubka na večer. Chvílemi naivní, místy příběh s dobrým potenciálem působí nedotaženě, ale pro nenáročného diváka rozhodně dobrá výplň času. Z námětu se dle mého dalo vytěžit víc. Chválím místy zdařilou atmosféru, kameru a herecké představení Karynn Moore, která své kolegy předčila zcela jednoznačně.