Neúplatní (1987)

Výborná gangsterka, čtveřice "Neúplatných" se skvěle doplňovala. Škoda chudáka účetního, který zemřel ve výtahu moc brzo. :( "Arture, já bych řekl, že se ti tyhle aspekty policejní práce líbí. Jo, lepší než nějaký účetnictví. ... Jo, jo, mnohem víc než účetnictví." U mě lepší 4*

Rocker (2008)

Velice kvalitní hudební komedie, ve které ve finále o tu muziku až tak nejde. Komedie mě bavila, nasmál jsem se a hrdiny jsem měl rád. Ano, k tomuto filmu se budu rád vracet. Rock / Heavymetal navždy !!!

Saltová (2010)

Akce dobrá, ale to je tak asi vše.

Futurama: Fialový trpaslík (2009) (video kompilace)

Smutný konec Futuramy. Pokud toto bude úplný konec. Tento fenomén by si jistě zasloužil důstojnější konec.

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Lepší než díl druhý, ale stále je to jen "dlouhý díl" skvělého seriálu.

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Znovu Futurama film, který je pouhým natažením jednoho seriálového dílu na 90 minut. Nudných pasáží je tu více než ve filmu prvním. :(

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Celý film mě přijde jako natahovaný díl seriálu. Ze všech filmů je to asi ten nejlepší, ale i tak to už nemá ostří seriálu.

Futurama (1999) (seriál)

Je to výborný seriál. Bender je moje nejoblíbenější postava :D ale například k hodněkrát srovnávaným Simpsnům to má stále daleko. Není tu tolik propracovaných postav a seriál je pro užší skupinu lidí. Každopádně to nic nemění na tom, že vtipných momentů i momentů hlubších tu je dostatek. Ale na plný počet to u mne bohužel není. Lepšími 4* hodnotím

Rychle a zběsile 5 (2011)

Perfektní akční jízda, u které se prostě celou dobu divák baví.

Elitní jednotka (2007)

Zde není třeba se rozepisovat. Surová pravda nám tu byla předhozena.