Počátek (2010)

Po druhém shlédnutí snižuji hodnocení ze 4* na 3*. A i ty jsou hlavně za originalitu a hudbu. Celkově se film snaží vypadat až moc chytře a promyšleně a to mě tady nějak nesedí. Film nám toho moc nesděluje, tohle dílo je fakt na jedno shlédnutí a konec (pro někoho 2-3 než vše pochopí), ale dál už se nemá cenu k filmu vracet. A proto tento film řadím do průměru, který už nebudu vyhledávat.

Hvězdná pěchota (1997)

Tenhle film mám prostě rád. Vždy se u něj pobavím, je tu akce, plno mrtvejch brouků, drsný chlapi i hezký ženský... Tak jdeme chlapi! Nebo snad chcete žít věčně???

VALL-I (2008)

Pro mě osobně je VALL-I jedním z nejlepších animáků vůbec. Pixar prostě umí. Inteligentní humor, příjemná atmosféra a v hlavní roli nejroztomilejší robůtek jakého znám dělají z tohoto nenápadného díla něco víc.

Fighter (2010)

Očekával jsem hodně, ale dostal jsem jen nějaké průměrné sociální drama, které nám ukazuje život jedné "pošahané" rodiny. Pro mě velké zklamání.

Yes Man (2008)

ANO, ANo, Ano, ano .... já říkám NE ! Místy zábavné, místy trapné. Zooey Deschanel je to nejlepší na celém filmu.

Oči války (2009)

Čekal jsem něco jiného. Chápu, co se nám snímek snaží sdělit, ale moc se mi nelíbí jak to dělá.

Lovci hlav (2011)

Trochu vyumělkovaný děj, kde měl hlavní hrdina několikrát obrovské štěstí. Pokud toto přejdete s tím, že se jdete bavit při koukání na tento film, tak budete nadmíru spokojeni. Lze jedině doporučit!

Obchodník se smrtí (2005)

Velice kvalitní film se skvělým hlavním hrdinou. Víte, co je však na celém snímku nejhorší ? Že takhle to + - opravdu funguje i v reálu. Kupte 6 tanků a 7. máte zdarma!

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Legenda, kult, uragán vtipných a nezapomenutelných hlášek. Stále baví masy lidí a fanoušků po celém světě je nespočetně. Díky trpaslíkovi jsem přišel na chuť britskému humoru a za to jsem velmi rád. Jisté místo v mém srdci bude mít neustále i když s přibývajícími roky (možná i rozumem :D ) a možná i díky tomu, že jsem každý díl viděl mnohokrát se mi při tomto posledním shlédnutí seriálui místy něco nelíbilo, ale asi je to jen okoukaností. Až si Red Dwarfa pustím za pár let (zvětším interval po jaké době na seriál koukám), tak se jistě budu nesmírně bavit jako vždy :)